samanose

زندگی در کانادا چگونه است؟

برای همه ی مهاجران داشتن اطلاعات از زندگی در کشور هدف قبل از اقدام برای ویزا و اقامت، امری ضروری است. با توجه به اینکه زندگی در کانادا در این سالیان محبوبیت بسیاری نزد ایرانیان یافته است، در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم. وقتی شخصی به مهاجرت فکر می کند معمولا از زندگی فعلی خود رضایت کافی ندارد. در این سالها مشکلات اقتصادی در کنار مسائل دیگر مردم ایران را به فکر زندگی در جایی غیر از وطن انداخته است. در چنین موقعیتی افراد به دنبال مقصدی امن با رفاه اقتصادی و فرصت های کسب و کار هستند. زندگی در کانادا تمام این ها را یکجا به آنها هدیه می کند. 

 

 

کانادا در کدام قاره قرار داشته و زندگی در آن چگونه است؟

کانادا در قاره آمریکای شمالی قرار دارد. از لحاظ وسعت دومین کشور بزرگ دنیا بعد از روسیه کشور رئیس جمهور پوتین است. جمعیت 37.59 میلیون نفر در کانادا زندگی می کنند. این جمعیت برای کشوری با این وسعت همچنان کم است. ارز این کشور دلار کانادا است که با دلار آمریکا اختلاف قیمتی جزئی دارد. نخست وزیر کانادا نقش اول دولت پارلمانی و فدراسیونی کانادا است.

تحصیل و خدمات درمان برای مردم کانادا و شهروندان پذیرفته شده رایگان است. زبان فرانسوی یا انگلیسی لازمه ی زندگی در این کشور است. بسته به استان و شهر زبان اکثریت مردم تفاوت می کند. زندگی در کانادا به عنوان دانشجو و محصل فوق العاده است. سیستم آموزشی این کشور یکی از برترین های دنیاست.

هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟ درآمد میانگین چطور؟

اگر یک زندگی عادی در کانادا با امکانات معمولی بخواهید و برای احتیاجات دیگری پس انداز نکنید، خرج یک خانواده کم جمعیت 3 الی 4 نفره برابر با 2400 دلار کانادا می شود. درآمد میانگین طبق آخرین گزارشات سال 2020 بالغ بر 55 هزار دلار در سال یا هفته ای هزار دلار یا ساعتی 27 دلار است. این میانگین تقریبا روی متداول ترین شغل ها بسته شده که شما می توانید برای اخذ ویزای کاری هم از طریق موسسه YSI اقدام کنید.

زندگی در کانادا با توجه به امکانات اقتصادی آزاد برای سرمایه گذاران بسیار دلپذیر خواهد بود. همچنین آب و هوای متعدل در تابستان و نسبتا سرد در زمستان بیشتر شهرهای این کشور را تحت الشعاع قرار می دهد. 

samanose

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋