Footballsp

صبحت های توخل بعد از بازی مقابل رئال مادرید

کنفرانس مطبوعاتی توخل پس از دیدار مقابل رئال مادرید

🔹در مورد بازی؟ "در نیمه اول بسیار قوی ظاهر شدیم. متاسفانه بدشانس بودیم و آرامش خودمون رو حفظ نکردیم اما قوی بودیم. بر روی ضربه شروع مجدد گل خوردیم و این به خوبی کل داستان رو نشون میده. من به این داستان ها اعتقادی ندارم، من فقط به خودمون اعتقاد دارم و اینکه چیکار میتونیم بکنیم تا بهترین عملکرد رو داشته باشیم"

🔹شانس بیشتری دارین؟ "نمیدونم. حس میکنم در نیمه اول باید میبردیم و شاید خیلی زود وقتی قوی بودیم باید کار بازی رو یکسره میکردیم"

🔹در مورد عدم داشتن خونسردی نگرانی داری؟ "خب ما به مانند یک تیم باهم دفاع میکنیم و مهاجمین نقش خودشون رو دارن. ما همیشه مثل یک سد و با 11 نفر در مقابل حریف دفاع میکنیم بنابراین فکر نمیکنم تیمی باشیم که باید بهش اشاره بشه. چالش ما این هست که زیاد نگران نباشیم و زیاد تاسف نخوریم. اینکار رو در نیمه دوم انجام دادیم و بسیار خوب دفاع کردیم. از نظر فیزیکی خیلی اذیت شدیم"

🔹از تاکتیک رئال تعجب کردی؟ "میدونستیم که در بازی قبل 2-3-5 بازی کردن و این امکان وجود داشت که برای وفق پیدا کردن با این تاتیک این کار رو کرده باشن. فکر میکردم ممکنه که 3-3-4 بازی کنن. ما ترکیب آنها رو دیدیم و یک صحبت سریع در رختکن انجام دادیم و کمی سیستمون در مقابل توپ رو تغییر دادیم. باید خودمون رو وفق میدادیم"

🔹در مورد تیمو ورنر؟ "او موقعیت بزرگی رو در مقابل وستهم از دست داد و در اینجا هم موقعیت بزرگی از دست داد اما نیاز نیست گریه کنیم. این بهترین مسئله در ورزش هست و فرداش دیگه کسی به این چیزها اهمیت نمیده. شاید خودش یک مقدار عصبانی باشه. فردا و پس فردا تعطیل هستن و نیاز داره تا سرشو بالا بگیره. ما هیچ وقت از تشویقش دست برنمیداریم. این حس رو دارم که همه شرایط رو قبول کردن و وقتی در بازی بعدی گل بزنه کسی در مورد این شرایط حرفی نمیزنه"

🔹گل پولیسیچ؟ "استحقاقش رو داشت و همانطور که گفتم باید نیمه اول رو پیروز میشدیم. باید حداقل یک گل دیگه به ثمر میرسوندیم. گل دیر یا زود فرا میرسه اما وقتی در مقابل تیمی مثل رئال بازی میکنی کیفیت فردی به کار میاد"

Footballsp

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋