rayat

نحوه انتخاب رنگ های ارتفاعی بیرونی خود

 

ارتفاع بیرونی به معنای واقعی کلمه "چهره" خانه شما است. نمای جلوی خانه شما اولین چیزی است که مردم از خیابان شما می بینند وقتی در خیابان رانندگی می کنند و خواه آن را دوست دارید یا نه ، مردم بر اساس ظاهر ارتفاعات شما شروع به قضاوت خانه شما می کنند. همین مسئله را می توان گفت اگر و اگر تصمیم به فروش ملک خود گرفتید ، همانطور که می خواهید خریداران آینده به همان اندازه که دوست داشتید ، عاشق خانه خود شوند. کاملاً واضح است که تصمیم گیری در مورد رنگ های بیرونی مناسب برای خانه جدید نوعی کار بزرگ است!

با توجه به این نکته ، ما نکاتی را در مورد نحوه انتخاب رنگ های بیرونی خود به شما ارائه می دهیم تا اطلاعات خوبی را ارائه دهید تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه هنگام انتخاب رنگ های ارتفاعی بیرونی خود کمک کند.

سفیدترها و نوتالهای سبک تر می توانند یک حس خنک و نسیم ایجاد کنند ، در حالی که رنگهای تیره و خاکی می توانند احساس گرما ایجاد کنند.


انتخاب های رنگ همسایگان ، زون های سقف آنها ، کارهای سنگی ، مسیرها یا عناصر طبیعی مانند درختان را در نظر بگیرید. سعی کنید در عین حال که از منظره خیابان موجود موجود است ، یک روش هماهنگ برای بیان خود کشف کنید.

نمودار نمونه های رنگی رنگ می تواند فریب دهنده باشد. رنگ های بیرونی می توانند درخشش شدید روز تابناک به چهار سایه سبک تر بنظر برسند. قبل از رنگ آمیزی کل خانه ، رنگ انتخابی خود را روی یک قسمت بزرگ نمونه خارجی آزمایش کنید.

به جای انتخاب لحن لهجه های مختلف ، مناطقی را که نمی خواهید توجه کنید ، مانند لوله های پایین یا جعبه برق خود ، با رنگ اصلی خارجی خود جلب کنید.

برای جمع آوری اطلاعات در مرحله تحقیق ، از مناظر خیابان مورد علاقه خود الهام بگیرید. در نظر بگیرید که آیا می خواهید خانه شما با همسایگان در هم آمیخته باشد ، یا از جمع مردم ایستادگی کند.

رنگهای روشن تر زندگی مسکونی بزرگ را نشان می دهند ، در حالی که رنگهای تیره باعث کم رنگ شدن خانه ای با شکوه می شوند. برای پیچیده تر کردن ، از تن های خنثی ساده و مخلوط شده با بافت های غنی و ارائه صاف استفاده کنید.

فراموش نکنید که فراتر از رنگ به نظر برسید. از بافت می توان با جلوه ای برجسته استفاده کرد ، بنابراین برای تکمیل طرح رنگی انتخاب شده ، مواد مختلف را در قسمت بیرونی خود در نظر بگیرید.

طرح رنگ بیرونی از سه بخش اصلی تشکیل شده است: رنگ زمینه ، رنگ لهجه و رنگ تر و تمیز. در حالت ایده آل ، رنگ تر و تمیز باید به شدت با رنگ زمینه در تضاد باشد.

خانه ای با رنگ زمینه تاریک می تواند با لهجه های نور روشن شود ، مانند خط چشم برای خانه شما ، جلوه ای چشمگیر ایجاد می کند. رنگ های لهجه تیره بسیار عالی هستند ، اما در صورت عدم استفاده بیش از حد می توانند کمی شدید باشند. با مکانی که لهجه های خود را نقاشی می کنید انتخابی کنید.

بر اساس سلیقه طراحی خود و اینکه آیا دوست ندارید با جمعیت تلفیق شود ، می توانید رنگهای روشن تر و روشن تری برای خانه خود انتخاب کنید تا برعکس شود ، یا برعکس ، می توانید یک طرح رنگی تیره تر را انتخاب کنید تا آن را فروکش کند.

قبل از اینکه با انتخاب رنگ خود یک جهش از ایمان را انتخاب کنید ، می پردازد تا نظر دوم را بدست آورید. مشاور شما قبل از شروع نیز در انتخاب رنگ تجربه خواهد داشت ، بنابراین از طرح سؤال نترسید زیرا همیشه از کمک آنها خوشحال خواهند شد.

تصویر زیر اینفوگرافیک کامل برای ساده تر کردن امور است. برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

اگر کاملاً در مرحله انتخاب رنگ های بیرونی خود نیستید اما تعجب نمی کنید که بتوانید خانه اول خود را خریداری کنید ، یک دقیقه به ما بپردازید آیا می توانم مسابقه خانه خودم را انجام دهم تا صلاحیت خود را ببینم یا خیر.

rayat

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋