پونه یاری

پونه یاری

اسیر فلسفه و تاریخ.. و متخصص در پیدا کردن جواب سوالات سخت
توسط ۲ نفر دنبال می شود

تیم ملی علیرضا بیرانوند را نمی سازد؟!

علیرضا بیرانوند برای سومین بار در یک سال اخیر در بازی تیم ملی ایران مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت.

خبرورزشی: حدود ۱۰ ماه پیش علیرضا بیرانوند که با حضور در ترکیب تیم ملی برای بازی با انگلیس صاحب یک رکورد بسیار ویژه شده بود (او اولین دروازه‌بان تیم ملی ایران است که در دو جام جهانی بازی کرده) فقط ۸ دقیقه جلوی انگلیس بازی کرد و بعد از برخورد شدید با سیدمجید حسینی، نتوانست به بازی ادامه دهد و نهایتا جایش را به سیدحسین حسینی داد.

واکنش کارلوس کی‌روش در زمانی که مشخص شد علیرضا بیرانوند نمی‌تواند به بازی ادامه دهد، بهترین توصیف برای وضعیت تیم ملی بعد از رفتن بیرانوند و حضور حسینی در میدان بود. در روزی که سنگین‌ترین شکست تیم ملی در تاریخ جام جهانی رقم خورد، بیرانوند جایی در بین متهمان این شکست سنگین از دید کاربران فضای مجازی نداشته و شاید این موضوع، از خوش‌شانسی او بوده است! سی‌ام خردادماه و در بازی فینال تورنمنت کافا برابر ازبکستان، علیرضا بیرانوند در ابتدای بازی با ازبکستان در فینال کافا پس از برخورد با عزت‌اللهی مصدوم شد و جای خود را به نیازمند داد.

شاید تنها بازیکن ملی پوش و بدون جانشین پرسپولیس، علیرضا بیرانوند باشد چرا که جانشین مطمئنی روی نیمکت سرخ‌پوشان ندارد. امیررضا رفیعی گلر ذخیره علیرضا بیرانوند است که تجربه بازی در لیگ برتر را در کارنامه ندارد. به همین خاطر باید به یحیی گل‌محمدی حق داد که نگران مصدومیت احتمالی دروازه‌بان ملی پوش خود باشد خاصه آن که پس از اردوی تیم ملی باید در لیگ قهرمانان آسیا و دربی به میدان برود.

حالا علیرضا بیرانوند برای سومین بار متوالی در یک سال اخیر در بازی تیم ملی مصدوم شده است. مصدومیت علیرضا بیرانوند در حین بازی ایران و بلغارستان از ناحیه پشت ران باعث شد تا او در نیمه نخست جای خود را به پیام نیازمند بدهد و درحالی‌که کاملاً از این منطقه احساس درد می‌کرد، ادامه بازی را از روی نیمکت تماشا کند. طبق اعلام کادر پزشکی تیم ملی، بیرانوند از ناحیه کشاله پا دچار آسیب‌دیدگی شده و کارهای اولیه به‌سرعت برای او انجام شده است.

قرار است علیرضا بیرانوند پس از بازگشت به تهران، برای انجام تصویربرداری پزشکی اعزام شود و پس از مشخص‌شدن جواب آزمایشات، میزان دقیق آسیب‌دیدگی او مشخص خواهد شد. شاید این بدترین خبر ممکن برای یحیی گل‌محمدی و پرسپولیسی‌ها بود.

پونه یاری
پونه یاری اسیر فلسفه و تاریخ.. و متخصص در پیدا کردن جواب سوالات سخت

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋