مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

(ویدیو) خلاصه بازی ذوب آهن 1 3 سپاهان 17 بهمن 99

(ویدیو) خلاصه بازی ذوب آهن 1 3 سپاهان 17 بهمن 99

سپاهان با برتری برابر ذوب آهن در دربی اصفهان موقتاً به صدر جدول لیگ برتر رسید.

دیدار دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در قالب هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر یک سپاهانی‌ها به پایان رسید.

در دیدار ذوب آهن و سپاهان چه گذشت؟

بازیکنان ذوب‌آهن با پیراهنی که تصویر علی انصاریان و مهرداد میناوند روی آن درج شده بود، وارد زمین شدند و به این دو فوتبالیست زنده یاد ادای احترام کردند. سرمربیان و مدیرعامل‌های هر دو تیم با در دست داشتن پیراهن این دو مرحوم یاد آن‌ها را زنده نگه داشتند.

در دقیقه ۲ حرکت در عرض محمد محبی در محوطه جریمه و شوت او وارد دروازه شهاب گردان شد تا سپاهانی‌ها با گلی زود هنگام از میزبان خود پیش بیفتند. در دقیقه ۱۵ بازیکن ذوب‌آهن در محوطه جریمه سپاهان زمین گیر شد که کادر فنی ذوب‌آهن به دلیل اعلام نکردن پنالتی به شدت به داور بازی اعتراض کردند. در مقابل داور بازی به کادر ذوبی‌ها تذکر جدی داد. در دقیقه ۷۸ پاس در عمق سروش رفیعی به محمدرضا خلعتبری، این بازیکن را با گردان تک به تک کرد و پاس در عرض مهاجم سپاهان با ضربه دانیال اسماعیلی فر وارد دروازه ذوب‌آهن شد تا سپاهانی‌ها اختلاف را به دو گل برسانند. یک دقیقه بعد شوت زیبای حسین شنانی بازیکن ذوب‌آهن، در گوشه دروازه نیازمند جای گرفت تا شاگردان رضایی یکی از گل‌های خورده را جبران کنند. در دقیقه ۹۳ یاسین سلمانی توانست با فرصت طلبی گل سوم سپاهانی‌ها را به ثمر برساند.

این دیدار در نهایت با گل‌های محمد محبی، دانیال اسماعیلی فر و یاسین سلمانی و تک گل حسین شنانی با نتیجه سه بر یک به سود سپاهانی‌ها به پایان رسید تا ذوبی‌ها باز هم نتوانند در داربی اصفهان به امتیازات لازم و پیروزی دست پیدا کنند.

شاگردان محرم نویدکیا با این پیروزی موقتا جای استقلال را در صدر جدول گرفتند و منتظر لغزش استقلالی‌ها و حفظ صدرنشینی خواهند بود. در مقابل شاگردان رحمان رضایی با وجود این شکست موقتا در جایگاه چهاردهم باقی ماندند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋