مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

هومن برق نورد به «زیرخاکی» پیوست

هومن برق نورد به «زیرخاکی» پیوست

زیرخاکی که در آستانه ساخت فصل دوم قرار دارد، بازیگران تازه‌ای خواهد داشت. هومن برق نورد برای نخستین بار با جلیل سامان همکاری می‌کند.

«هومن برق نورد» به فصل دوم سریال «زیرخاکی» با نویسندگی و کارگردانی «جلیل سامان» و تهیه کنندگی «رضا نصیری نیا» پیوست.

به گزارش ایرنا، زیرخاکی که در آستانه ساخت فصل دوم قرار دارد، بازیگران تازه‌ای خواهد داشت. هومن برق نورد برای نخستین بار با جلیل سامان همکاری می‌کند.

این بازیگر تئاتر که اواخر دهه ۸۰ با سریال اشک‌ها و لبخند‌ها در تلویزیون شناخته شد، در یک دهه اخیر تجربیات مختلفی را در کارنامه کاری‌اش ثبت و در نزدیک به ۴۰ سریال و فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده است. قرارداد سایر بازیگران در حال انعقاد است و به زودی رسانه‌ای می‌شود.

فصل اول زیرخاکی با پخش در ماه مبارک رمضان سال جاری توانست عنوان پربیننده‌ترین سریال رمضانی را از آن خود کند و حالا با فراهم شدن شرایط، ساخت ماجرا‌های فریبرز باغبیشه در کنار کاراکتر‌های جدید ادامه پیدا می‌کند.

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، امید روحانی و اصغر نقی زاده بازیگران اصلی و رایان سرلک بازیگر خردسال این مجموعه تولید سیما فیلم هستند.

سریال زیرخاکی به کارگردانی و نویسندگی جلیل سامان از ابتدای ماه رمضان ۱۳۹۹ در شبکهٔ یک سیما روی آنتن رفته است، سریالی کمدی-تاریخی و مربوط به قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ است. داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و همکاری با گروه‌های انقلابی می‌شود. جالب اینجاست که این فرد در همه این موارد از ماجرا‌هایی حول تحول ایران، بی‌خبر و بی‌اعتنا و مشغول به کار خودش است.

جلیل سامان پیش از این سریال‌های ارمغان تاریکی، پروانه و نفس را با مضمون وقایع پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و نقش نیرو‌های مختلف مبارز در این دوران ساخته بود. این سریال‌ها که بعد به سه‌گانه‌ای از سوی وی تعبیر شدند با اقبال مردم و منتقدان روبرو بودند. ارمغان تاریکی در سومین دوره جشنواره جام جم صداوسیما برترین سریال حوزه انقلاب اسلامی معرفی شد.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋