مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۱۷ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

خرید انگشتر عقیق مردانه اصل

اطلاع رسانی تبلیغاتی؛ خرید انگشتر عقیق مردانه اصل

خرید انگشتر عقیق مردانه اصل

خرید انگشتر عقیق مردانه اصل از یک فروشگاه اینترنتی قابل‌ اعتماد و معتبر بسیار اهمیت دارد. اگر قصد خرید انگشتر مردانه عقیق اصل را دارید، بهتر است به هنگام خرید، تنها به ارزانی انگشتر نقره مردانه عقیق توجه نکنید و جزئیاتی مانند کیفیت، رنگ و اصل بودن نگین عقیق، عیار نقره و دست ساز بودن رکاب انگشتر را هم مد نظر داشته باشید. برای خرید انگشتر عقیق مردانه بصورت آنلاین، بهتر است به سایت‌های شناخته‌ شده و مطمئن مراجعه فرمایید.

انگشتر نقره مردانه با نگین عقیق جزو زیورآلاتی است که به دست شما زیبایی خاصی می‌بخشد. زمانی که نگین عقیق زیبایی روی رکاب انگشتر نقره مردانه تعبیه می شود، آن انگشتر عقیق را به یک جواهر لوکس و جذاب تبدیل می کند. قرارگیری نگین عقیق، فیروزه و... در کنار هم می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای بر دید اطرافیانتان و همینطور بالانس انرژی در بدن شما به‌وجود آورد.

انواع انگشتر نقره مردانه عقیق با کیفیت و رنگ های مختلف در بازار موجود است. بهتر است بدانید که انگشترهای دارای نگین عقیق هیچ گاه از مد نمی افتد. انگشتر عقیق با توجه به ابعاد، تراش، رنگ عقیق و نوع عقیق، از نظر قیمت متفاوت هستند. استفاده از انگشترهایی با سنگ طبیعی عقیق بسیار مفید می باشد. در اینصورت تمام خواص ذکر شده در سنگ عقیق وجود دارد. انگشتر عقیق اصل، امید و سر زندگی را برای انسان ها به ارمغان می آورد. استفاده از جواهرات عقیق از دوران قدیم در ایران رواج داشته و به یک سنت تبدیل شده است و استفاده از آن را برای زندگی خود مفید می دانستند. انگشتر عقیق باعث افزایش رزق و روزی می شود و جزو بهترین هدایا برای عزیزانمان می‌باشد که بسیار هم چشمگیر است. انگشتر عقیق مردانه و زنانه در ایران و خارج از ایران طرفداران زیادی دارد که از نظر اکثر آنان یکی از زیباترین انگشترهای مردانه و زنانه، انگشتری می باشد که بر روی رکاب آن نگین عقیق درجه یک سوار شده باشد.

برخی آقایان استفاده کردن از یک انگشتر عقیق یمنی و برخی دیگر انگشتر عقیق شجری را ترجیح می‌دهند. هر کدام از این نوع عقیق ها می‌تواند با توجه به تراش، رنگ و طرحشان برای مجالس رسمی یا استفاده روزمره قابل استفاده باشد.

تناسب میان دست و انگشتر نکته بسیار مهمی در انتخاب انگشتر مردانه عقیق است اگر دستان ظریفی دارید بهتر است از انگشتر عقیق با نگین کوچک استفاده کنید و در یک دست درشت هم انگشتر عقیق درشت و سنگین جلوه ای زیبا و شکوهمند خواهد داشت. پس همیشه تناسب میان این دو را در نظر داشته باشید.

خرید انگشتر عقیق مردانه اصل

خرید انگشتر نقره مردانه عقیق برای استفاده روزانه

دقت داشته باشید انگشتر عقیقی که قرار است تمام طول روز در دستتان باشد در مرض برخورد با سایر اجسام و اشیا خواهد بود. مخصوصا در مورد آقایان، پس بهتر است رکاب آن از یک جنس مقاوم تر مثل نقره عیار ۹۲۵ (نقره استرلینگ) باشد، فلز نقره مقاومت بالاتری دارد بعلاوه در صورت آسیب جدی تعمیر آن آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود.

قلم زنی، آیینه کاری، شبکه کاری، مخراج کاری و... روی رکاب نقره انگشتر مردانه عقیق اصل

نکات دیگری که می توان در محاسبه و تعیین قیمت انگشتر عقیق دخیل کرد نحوه قلم زنی، شبکه کاری، مخراج کاری و... رکاب انگشتر نقره مردانه عقیق می باشد. به عنوان مثال اگر رکاب انگشتر عقیقی از آیینه کاری، شبکه کاری و قلم زنی فوق العاده و منحصر بفردی تشکیل شده و نگین های مخراج کاری شده دارای کیفیت خوبی هستن نسبت به انگشتر عقیقی که رکاب آن از شبکه کاری، آیینه کاری، قلم زنی بی کیفیتی که توسط افراد بی تجربه و نیمه حرفه ای زده شده باشد و نگین های مخراج کاری شده مصنوعی یا بی کیفیت باشند، قیمت بسیار بالایی خواهد داشت و باید گفت که قلم زنی، آیینه کاری، شبکه کاری، مخراج کاری رکاب انگشتر یکی از موثرترین و کاربردی ترین روش هایی است که در قیمت انگشتر نقره عقیق می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد.

انتخاب رکاب انگشتر مناسب برای هر نوع نگین عقیق

زمانی که شما قصد خرید نگین عقیق را دارید یا از قبل یک نگین عقیق تک دارید، به این مورد توجه کنید که می خواهید آن نگین عقیق را روی یک رکاب انگشتر نقره مردانه قرار بدهید (رکاب همان پایه ی انگشتر است)، قطعا نمونه های زیادی رکاب نقره می بینید تا یک رکاب چشم شما را بگیرد و نگین عقیق خود را روی آن رکاب انگشتر نقره مردانه قرار بدهید. تجربه نشان داده است که کسانی که برای بار اول می خواهند سفارش ساخت انگشتر نقره مردانه بدهند و تجربه ای در طراحی و ساخت رکاب انگشتر ندارند، اگر ظاهر رکاب انگشتر را خودشان انتخاب کنند، در اکثر مواقع بعد از قرار گرفتن نگین عقیق روی رکاب انگشتر مشاهده می کنند که ظاهر آن انگشتر عقیق نه تنها جذاب نشده است، بلکه آن چیزی هم که انتظار داشتن بشود، نشده است. خوب این دقیقا همان نکته ی مهمی است که قصد داریم در موردش صحبت کنیم. خیلی وقت ها شده که یک نگین عقیق بسیار خوش رنگ و گران قیمتی را دیده اید که روی یک رکاب نقره خیلی ساده سوار شده است و چون رکاب مناسبی برای آن نگین زیبا انتخاب نشده است، ارزش واقعی نگین عقیق را از بین برده و ظاهر زیبای آن نگین عقیق را زشت کرده است و بلعکس بعضی مواقع مشاهده می کنید که یک نگین عقیق ارزان قیمت روی رکابی قرار گرفته است که باعث شده، زیبایی نگین عقیق چند برابر بشود و ظاهر انگشتر مردانه عقیق را بی نظیر کند. حتما تا الان متوجه این موضوع شده اید که انتخاب رکاب مناسب برای هر نوع نگین عقیق با رنگ و تراش متفاوتی، نیاز به تخصص و تجربه دارد. به همین خاطر هم هست که می بینید یک انگشتر عقیق مردانه زیبا و جذاب نسبت به انگشتری که شاید نگین عقیق مشابه داشته باشد، ولی زیبا و جذاب طراحی نشده باشد، قیمت بیشتری دارد. پس این مورد را در نظر داشته باشید که همیشه زیباترین انگشتر عقیق مردانه گران قیمت نیست. بستگی دارد که شما چه نوع نگین عقیقی را با چه ابعاد، تراش و رنگی روی چه مدل رکاب نقره ای قرار دهید.

در زمان خرید اینترنتی انگشتر مردانه عقیق اصل باید به چه نکاتی توجه کنیم:

خرید اینترنتی انگشتر مردانه عقیق از سایت زرسی که اصل بودن نگین عقیق و کیفیت ساخت رکاب انگشتر بصورت کاملا دست ساز با نقره عیار 925 را تضمین می کنند، مزایای زیادی دارد. همیشه در انگشترهای مردانه فاخر نگین های درخشان و متفاوتی مثل نگین عقیق  یمنی، عقیق قرمز، عقیق شجر و... را می بینیم، در طراحی جواهرات مانند انگشتر عقیق مردانه دست ساز اگر نگین عقیق مناسب و با کیفیتی انتخاب شود، زیبایی انگشتر مردانه عقیق به بالاترین حد ممکن می رسد.

باز هم این نکته ی مهم را در نظر داشته باشید که اگر به دنبال انگشتر عقیق مردانه شیک و درجه یک هستید، بهتر است به هنگام خرید، تنها به ارزانی انگشتر نقره مردانه عقیق توجه نکنید و جزئیاتی مانند کیفیت، رنگ و اصل بودن نگین عقیق، عیار نقره، دست ساز بودن رکاب انگشتر را هم مد نظر داشته باشید. برای خرید انگشتر نقره مردانه عقیق بصورت اینترنتی، بهتر است به سایت‌های شناخته‌ شده و مطمئن مراجعه فرمایید.

سایت زرسی که نماد اعتماد الکترونیکی دارد، می‌تواند یک مرجع مطمئن برای خرید نگین عقیق اصل و انگشتر عقیق مردانه دست ساز مورد نظر شما باشد. شما می توانید لذت یک خرید آسان، با کیفیت و مطمئن را با زرسی تجربه کنید. خرید دلنشین انواع جواهرات با مرغوب ترین سنگ ها و نیز خرید انگشتر مردانه دارای نگین عقیق اصل با استفاده از طرح های دلنشین گذشته و تکنیک های روز ساخت جواهرات، با زرسی برای شما امکان پذیر می شود.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋