مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۱۷ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

رونالدو به رکورد مسی رسید

رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس با گلزنی در دیدار برابر فرانتس‌واروش به رکورد تعداد گل‌های خانگی مسی در لیگ قهرمانان اروپا رسید.

رونالدو به رکورد مسی رسید

به گزارش اسپورت، یوونتوس در دیدار برگشت برابر برابر فرانتس‌واروش توانست با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست پیدا کند. گل نخست یوونتوس را در این دیدار که در ایتالیا برگزار شد کریستیانو رونالدو در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند.

شبکه آماری اوبتا اعلام کرد که رونالدو با گلزنی در این دیدار با رکورد مسی در بازی‌های خانگی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا برابری کرد.

پیش از این مسی با زدن ۷۰ گل رکورد دار گلزنی در دیدار‌های خانگی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بود که کریستیانو رونالدو هم توانست با گلزنی در دیدار شب گذشته به این رکورد مسی برسد.

البته مسی همه این گل‌های خود را با پیراهن بارسلونا و در نوکمپ به ثمر رسانده، ولی کریستیانو رونالدو با پیراهن منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.

بهترین روز‌های حضور این بازیکن پرتغالی در لیگ قهرمانان اروپا به دوران حضورش در رئال مادرید برمی‌گردد که توانست چهار قهرمانی را با این تیم به دست آورد. او با منچستر یونایتد هم به قهرمانی در این رقابت بزرگ دست پیدا کرد.

رونالدو در فصل سوم حضور خود در یوونتوس امید زیادی دارد که بتواند با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کند. یووه به همراه بارسلونا صعود خود را به دور بعد قطعی کرده اند.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋