مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۲۵ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

پیشنهاد جالب منچسترسیتی به مسی

نشریه تایمز انگلیس مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد ۱۰ ساله‌ای برای لیونل مسی در نظر گرفته که او را تا ۴۳ سالگی در این تیم نگه خواهد داشت.

پیشنهاد جالب منچسترسیتی به مسی

آینده لیونل مسی همواره سوژه خوبی برای گمانه‌زنی‌های ضدونقیض بوده و از زمان درخواست رسمی او برای جدایی از بارسلونا بر شدت این گمانه‌زنی‌ها افزوده شده است.

یک روز پس از اعلام یک خبرنگار اسپانیایی مبنی بر اینکه منچسترسیتی به خاطر مشکلات مالی ناشی از شیوع کرونا برنامه‌ای برای جذب مسی حتی به عنوان بازیکن آزاد ندارد - چرا که توان پرداخت حقوق نجومی او را ندارد - نشریه تایمز لندن مدعی شد که این باشگاه نه تنها به جذب مسی فکر می‌کند بلکه برای او پیشنهاد 10 ساله در نظر دارد که این بازیکن 33 ساله را تا پایان دوران بازی‌اش در این تیم نگه می‌دارد و پس از آن هم این ستاره آرژانتینی را به سفیر جهانی باشگاه منچسترسیتی تبدیل خواهد کرد.

مسی تا پایان فصل جاری با بارسلونا قرارداد داشته و به این ترتیب این اجازه را دارد که در ماه ژانویه سال 2021، یعنی نزدیک به یک ماه دیگر، با هر تیمی که بخواهد وارد مذاکره شود. با توجه به اینکه او در فصل جاری برخلاف میلش مجبور به ماندن در بارسلونا شد این احتمال وجود دارد که در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود مگر اینکه نظر او برای آینده‌اش در با انتخاب رئیسی جدید برای باشگاه که از نظر ستاره آرژانتینی شایستگی اداره باشگاه و برگرداندن آن به روزهای اوج را دارد، تغییر کند.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋