مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۱۵ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

کی روش مانع حضور کریم در پرسپولیس شد

کریم انصاری فرد مهاجم مورد نظر پرسپولیس به آاک یونان پیوست.

کی‌روش مانع حضور کریم در پرسپولیس شد

کریم انصاری‌فرد قرارداد خود را با «آاک آتن» یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های یونان امضا کرد تا دوباره برای احیاء به این کشور بازگردد. وقتی کریم در اوساسونای اسپانیا ناکام بود، به باشگاه پانیانیوس رفت و احیا شد. درخشش در این باشگاه باعث شد به باشگاه المپیاکوس و ناتینگهام فارست برود. البته او همیشه جدایی خود از المپیاکوس را یک اشتباه بزرگ از سوی مدیر برنامه‌هایش می‌دانست. کریم حالا بعد از حضور کمرنگ در السیلیه قطر، با آاک تیم سوم فصل قبل یونان قرارداد بست تا بتواند باردیگر خود را احیاء کند.

انصاری‌فرد به تراکتور و پرسپولیس نه گفت
دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس به شدت خواهان جذب کریم انصاری‌فرد بودند. آن‌ها پیشنهاد خود را به این بازیکن ارائه دادند، اما انصاری‌فرد به هر دو باشگاه گفت که هدفش ماندن در خارج از ایران و بازگشت دوباره به فوتبال اروپاست. او با توجه به ارتباطاتی که در فوتبال یونان داشت به آاک رفت.

مشورت از کی‌روش
خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد یکی از عمده دلایل بازگشت کریم به اروپا، مشورت با کارلوس کی‌روش بوده است. سرمربی اسبق تیم‌ملی ایران ظاهرا به کریم گفته ۵‌سال دیگر هم می‌تواند به ایران بازگردد و بازی کند، ولی اگر این‌بار به اروپا نرود بعید است دوباره شانسی به دست بیاورد.

کریم: می‌دانم به چه باشگاهی آمده‌ام
انصاری‌فرد بعد از امضای قرارداد سه‌ساله با آاک آتن گفت: «از بازگشت به یونان خیلی خوشحالم. به خوبی می‌دانم به چه باشگاهی آمده‌ام. آاِک یک تیم عالی با تاریخ پرافتخار در فوتبال یونان است. قطعا همه توانم را برای موفقیت این تیم به کار می‌گیرم.»

آاِک آتن به آرزوی خود رسید
زمانی که کریم در باشگاه پانیانیوس خوش درخشید و با پیشنهاد باشگاه المپیاکوس، غول فوتبال یونان روبه‌رو شد، باشگاه آاک آتن به‌شدت خواهان جذبش بود. آن‌ها پیشنهاد خود را دادند و با کریم هم چند بار تماس گرفتند، ولی در نهایت این بازیکن ترجیح داد به المپیاکوس برود. حتی بعد از جدایی از ناتینگهام فارست هم آاِک به دنبال کریم بود، ولی او تصمیم گرفت به آسیا بیاید.

دومین حضور در یونان
این دومین حضور کریم در لیگ حرفه‌ای یونان است. اولین‌بار سال‌۲۰۱۵ و بعد از ناکامی در اوساسونا راهی باشگاه پانیانیوس شد. او در این باشگاه ۴۴‌بازی کرد و ۱۴‌گل زد. در ادامه به المپیاکوس رفت و در ۳۵‌بازی ۱۸‌گل زد. حالا برای دومین‌بار به لیگ یونان آمده و این بار می‌خواهد تابوشکنی کند و آقای گل شود! کریم که در المپیاکوس و پانیانیوس برای آقای گلی جنگید و تا مرز رسیدن به این موفقیت رفت حالا قصد دارد در ورود جدید، به این هدفش برسد.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋