مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۱۳ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

قالیشویی خوب شمال تهران

قالیشویی خوب شمال تهران

اطلاع رسانی تبلیغاتی؛ قالیشویی خوب شمال تهران

تا به حال شده است که فرشی نفیس و زیبا داشته باشید و ندانید چطور آن را تمیز کنید؟ یا اتفاق افتاده است که هنگام شستن فرش‌ها بخشی جا مانده یا کف روی آن باقی مانده باشد؟ قطعاً شستن فرش در خانه کاری زمان بر است و اگر در انتها فرش به خوبی تمیز نشده باشد، تنها خستگی‌اش به جای می ماند. امّا انتخاب یک قالیشویی خوب و حرفه‌ای نیز به نظر کار سختی می رسد. در اینجا قصد داریم تا به شما بگویم چه چیز باعث معتبر بودن یک قالیشویی است. قالیشویی توحید با محبوبیت بالای خود در میان مشتریان نشان داده است که یکی از قالیشویی‌های معتبر و فعال است. با خواندن این محتوا، با سر آغاز کار این مجموعه و خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

 انتخاب یک قالیشویی معتبر

همه ما در مواقعی در انتخاب یک قالیشویی حرفه‌ای به درهای بسته خورده ایم. امّا انتخاب یک قالیشویی حرفه‌ای و نام آشنا می تواند با توجه به چند نکته ساده، کاری آسان باشد. میزان تخصصی بودن و سطح اعتماد و محبوبیت میان مشتریان قبلی نشانه‌ای است برای انتخاب یک قالیشویی حرفه ای.

کارخانه قالیشویی توحید عضو رسمی اتحادیه قالیشویان است که از سال 1367 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود. با ارائه خدماتی حرفه‌ای و دقیق موفق شد تا در میان مشتریان خود به محبوبیتی دست پیدا کند که تا امروز ادامه داشته است. با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز قالیشویی، خدمات قالیشویی خود را به بهترین نحوه انجام داد. پس دیگر نیازی نیست نگران آن باشید که بعد از شستشویی قالی، بخشی از آن تمیز نشده باشد یا روی آن کف مانده باشد! چرا که دستگاه‌ها به طور خودکار و یکدست قالی‌های زیبای شما را تمیز خواهند کرد. نظارت کامل بر دستگاه‌ها توسط گروهی متخصص و آموزش دیده انجام می‌شود تا فرش‌های شما مانند روز اول تمیز شوند.

فرش‌های نفیس و عتیقه نیز تحت نظر کارشناسان ابتدا رفوگری خواهند شد و سپس، به پاک کردن آن خواهند پرداخت. به قولی کار را باید به کاردان سپرد. اگر از مواد شوینده‌ای استفاده کنیم که به فرش‌هایمان ضرر بزنند هیچ راه بازگشتی نخواهد بود! پس بهتر است شستن آن‌ها را به افرادی با تجربه بسپاریم.

خدمات ارائه شده در قالیشویی توحید:

ضمانت و خدمات ارائه شده را در نظر بگیرید

تمامی قالی‌ها از مراحل لکه گیری، شستشو، غبار روبی عبور می کنند. امروز دیگر مثل قدیم همه صاحب خانه‌های بزرگ حیاط دار نیستیم. بعلاوه، شسته شوی سنتی هم اشکالات خاص خودش را داشت. به خصوص اینکه در روزهای ابری و بارانی نمی توانستیم فرش‌ها را بشوییم یا خشک شدن آن ها بسیار طول می‌کشید. امّا دیگر امروز در هر زمان که بخواهیم می توانیم قالی‌های خود را به قالیشویی توحید بفرستیم تا با بالاترین تکنولوژی‌ها و ماشین‌های مخصوص فرش‌ها تمیز و در کوره‌ها خشک شوند. دستگاه‌های پیشرفته آن‌ها را لول می کنند و بدون تا خوردگی دوباره به خانه‌ی ما باز می گردند. تمامی مراحل نیز به صورت سیستماتیک و شفاف در فاکتور ارائه می شوند. ضمانت خدمات نیز تأییدی است برای اعتماد به خدمات آن‌ها، در صورت ناراضی بودن مشتری، شستشوی مجدد فرش و مبلمان به صورت رایگان انجام می‌گیرد!

قالیشویی خوب شمال تهران

مجموعه قالیشویی توحید در حال حاضر به سراسر تهران، کرج، لواسانات و ... خدمات خود را ارائه می دهد. در تهران نیز علاوه بر سرویس دهی در مناطق مخلتف تهران شامل چهار شعبه قالشویی شمال تهران در قالیشویی کامرانیه، قالیشویی الهیه، قالیشویی فرمانیه است. هر چهار شعبه بالاترین سطح خدمات خود را ارائه می دهند و مشتریان می توانند با توجه به فاصله خود شعبه مد نظر خود را انتخاب کنند.

البته! قالیشویی توحید در حال حاضر به صورت آنلاین نیز سفارشات مشتریان را می پذیرد. با ثبت سفارش به صورت آنلاین عضو باشگاه مشتریان خواهید شد و تخفیف‌های ویژه‌ای در انتظارتان خواهد بود. در تمامی مراحل از تحویل فرش برای شستشو، انجام خدمات و باز گرداندن آن به دست شما، همگی با رعایت بهداشت صورت میگیرد.

علاوه بر خدمات قالیشویی، مجموعه توحید شستشوی مبلمان و موکت شویی را نیز انجام می دهند. تمامی خدمات نیز با گارانتی و ضمانت نامه است!

دیگر عوامل تاثیر گذار

محبوبیت میان مشتریان، ارائه خدمات با کیفیت، ارائه ضمانت نامه و گارانتی، کارآفرینی و آموزش نسل‌های آینده در زمینه قالیشویی و ... همه این موارد باعث شده است تا قالیشویی توحید طی سال های 96، 97 و 98 به عنوان واحد نمونه سال از طرف اتحادیه قالی‌شویان قرار گیرد.

قالیشویی توحید با این هدف بلند مدت تأسیس شده است تا علاوه بر ارائه متعهدانه خدمات خود، به تقویت و آموزش کادر مجرب خود بپردازد. در جهت تحقق این اهداف ارزشمند این شرکت، همواره مشتری محوری مد نظر قرار گرفت. توجه به کیفیت ارائه خدمات و از طرف دیگر ارائه پشتیبانی و پاسخگو بودن به مشتریان، باعث شد تا این مجموعه تبدیل به واحدی نمونه گردد. این واحد با تجربیات خود از گذشته‌ها تا به امروز و رویکردهای نوین مدیریتی، موجب آن شده است که مشتریان این شرکت را به عنوان مجری کارها و پروژهای خود انتخاب نمایند.

به طور خلاصه در انتخاب یک مجموعه قالیشویی حرفه‌ای به نکات زیر توجه کنید:

  • میزان رضایت مشتریان سابق
  • محبوبیت آن میان افراد
  • ضمانت و انواع خدمات
  • نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی
  • عضویت آن‌ها در اتحادیه قالیشویی
  • گواهی نامه‌ها

پس با بررسی چند ویژگی و توجه به عملکرد یک مجموعه می توانیم تصمیم بگیریم که آیا قالیشویی حرفه‌ای است یا خیر! انتخاب یک قالیشویی حرفه‌ای باعث می‌شود که هزینه‌های منصفانه و مناسبی را پرداخت کنیم و خدماتی حرفه‌ای و دقیق را دریافت کنیم. فرش‌های زیبای لایق آن هستند که به بهترین نحوه تمیز شوند و خانه ی شما را زیبا کنند. امیدواریم با انتخاب یکی از چهار شعبه این مجموعه قالیشویی حرفه ای، فرش‌های زیبای خود را تمیزتر از همیشه تحویل گیرید.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋