راهنمای بارداری و نوزاد🥰

راهنمای بارداری و نوزاد🥰

راهنمای بارداری😍 بچه داری 😘 کودک و نوزادی 🥰 همه چیز درباره خانواده، دوران بارداری، زنان و زایمان😎
توسط ۳۲ نفر دنبال می شود
 ۳ نفر را دنبال می کند

تاثیر خلاقیت و نوآوری در زندگی

روز جهانی خلاقیت و نوآوری بهانه ای برای مردم فراهم می کند تا سعی کنند مشکلات قدیمی را با روش های جدید حل کنند. امروز هم 1 اردیبشهت است وقت آن فرا رسیده است که هرچقدر در ذهن فرو رفته باشید آن مرکز خلاقیت را باز کنیم و سعی کنیم بخشی از جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنیم.

 

تاریخچه:

روز جهانی خلاقیت و نوآوری برای تشویق همه تأسیس شد. خلاقیت و نوآوری در هر قدم زندگی شغل و حرفه مفید است. از کسانی که در خدمات مشتری هستند و راهی برای بهبود تجارب مشتری خود دارند گرفته تا دانشمندانی که هر روز کاری آنها با آموختن چیزهای جدید در مورد جهان و یافتن راه های جدید برای استفاده از آن پر شده است. از سیاستمداران که می توانند از خلاقیت خود برای یافتن راه های جدید برای حل مشکلات و کمک به مردم استفاده کنند تا کارکنان پزشکی که می توانند به دنبال روش های جدیدی برای انجام کارهایی باشند که از بیماران و همچنین جامعه محافظت کند. روز جهانی خلاقیت و نوآوری هر فردی را تشویق می کند که تصور کند زندگی در جهانی بهتر با راه حل های مختلف و همکاری بیشتر چگونه است.

 

ایده هایی ایجاد کنید که مشکلات را حل کند:

روز را با طوفان مغزی شروع کنید. بنشینید و به تمام کارهایی که در طول روز انجام می دهید فکر کنید و اینکه چگونه می توانید آنها را به سمت بهتر تغییر دهید. به جای اذیت شدن از آنها انگیزه خود را از طریق چیزهای شکسته (یا حداقل کمال کامل) پیدا کنید. در طول روز یک دفترچه یادداشت را نگه دارید و به ایده هایی که پیش می آیند توجه کنید. چه برای استفاده شخصی باشد یا روش هایی که دیگران می توانند کارهای بهتری انجام دهند.

با افراد مختلف ملاقات کنید:

به همان روشی که انجام کاری متفاوت می تواند ایده ایجاد کند و همکاری با دیگران که متفاوت از خود ما فکر می کنند می تواند به پرورش ایده کمک کند. گروهی را برای جمع آوری پیدا کنید که خارج از نوع معمول افراد در زندگی باشد. به یک باشگاه کتاب در کتابخانه بپیوندید و درباره کتابی بحث کنید که به طور معمول ممکن است در بالای لیست مطالعه شما نباشد. حتماً شنونده مشتاق باشید. بخشی از یک تلاش جامعه باشید که خارج از مشارکت خیرخواهانه معمولی برای شما باشد و بیاموزید که چرا این تلاش برای آنها بسیار مهم است. در کلاس آموزش جامعه محلی شرکت کنید. اینها ممکن است در کتابخانه یا در وب سایت جامعه تبلیغ شوند. این نه تنها به یادگیری یک مهارت، کار یا سرگرمی جدید کمک می کند بلکه شناختن افرادی را که خارج از گروه هایی هستند که معمولاً با آنها ملاقات می کنید، فراهم می کند.

 

ایده های نوآورانه را به اشتراک بگذارید:

ایده جدیدی برای کارفرما یا محل کار دارید؟ یک سرپرست یا رئیس را مطلع کنید و ببینید که آنها در مورد اجرای این راه حل های خلاقانه چه می گویند. برنامه جدیدی برای زندگی شخصی خود دارید؟ آن را به حرکت درآورید و ببینید این خلاقیت به کجا می رسد.

روز جهانی خلاقیت و نوآوری می تواند روزی باشد که می تواند جهان را در مسیری کاملاً جدید قرار دهد!

 

منبع: www.daysoftheyear.com

راهنمای بارداری و نوزاد🥰
راهنمای بارداری و نوزاد🥰 راهنمای بارداری😍 بچه داری 😘 کودک و نوزادی 🥰 همه چیز درباره خانواده، دوران بارداری، زنان و زایمان😎

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋