🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۳ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

استفاده از فناوری دیپ فیک در فیلم Uncharted

یکی از کاربران یوتیوب با جایگزین کردن ظاهر ناتان فیلون به جای شخصیت Nathan Drake به شباهت بسیار زیاد این بازیگر با شخصیت بازی آنچارتد پی برد.

استفاده از ناتان فیلون به عنوان بازیگر فیلم Uncharted
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی اخبار ، از زمان انتشار اخبار مربوط به ساخت فیلم Uncharted اخباری مبنی بر ارسال درخواست به Nathan Fillion برای بازی در نقش شخصیت Nathan Drake در این فیلم منتشر شد که طبق اعلام عوامل سازنده فیلم، هدف از انتخاب این بازیگر وجود شباهت‌های بسیار زیادی بدنی و ظاهری این بازیگر به شخصیت اصلی داستان بازی Uncharted است. به تازگی نیز یکی از کاربران یوتوب تواسنته است با استفاده از فناوری جایگزینی چهره، ظاهر ناتان فیلون را جایگزین شخصیت اصلی داستان بازی Uncharted 4: A Thief's End کند، اما صدا و حرکات شخصیت طراحی شده توسط این کاربر یوتوب، همان مواردی است که در بازی Uncharted 4: A Thief's End وجود داشت.

استفاده از ناتان فیلون به عنوان بازیگر فیلم Uncharted

بر اساس آنچه که توسط این کاربر یوتوب در فضای مجازی متتشر شده است، ظاهر شخصیت ناتان کمترین میزان تفاوت را با شخصیت اصلی داستان بازی دارد که نشان می‌دهد بازیگری که عوامل سازنده فیلم آنچارتد انتخاب کرده‌اند بهترین گزینه برای ایفای این نقش است.

ناتان فیلیون نیز درباره انتخاب وی به عنوان بازیگر فیلم آنچارتد اعلام خوشحالی کرد؛ لازم به ذکر است که وی در گذشته در یک فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه از بازی آنچارتد ایفای نقش کرده است که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد و نشان داد که این فرد توانایی بالایی در ایفای نقش این شخصیت داشته باشد.

فیلم مربوط به بازی آنچارتد از سال ۲۰۰۸ در حال ساخت است، اما با مشکلات بسیار زیادی در این راه مواجه شده و تاکنون حدود ۶ بار کارگردان این فیلم عوض شده است؛ اما هنوز هم تولید این فیلم متوقف نشده است و کارگردان جدید این فیلم در حال انجام اقدامات مربوط به از سر گیری مراحل ساخت این فیلم است.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋