🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۲ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

کارکنان دولت آمریکا، طعمه جدیدی برای هکرها

به تازگی مشخص شده است که هکرها از طریق فیشینگ کارکنان دولت آمریکا را مورد هدف قرار داده‌اند.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی اخبار ، اکنون مدتی است که ویروس کرونا به جهان حمله کرده است و افراد زیادی درگیر آن هستند. بیشتر دولت‌ها در حال پیدا کردن روشی برای مقابله و ریشه‌کن کردن این بیماری هستند که به سرعت در حال پخش شدن است. این بیماری باعث بروز برخی مشکلات در اداره کشور‌ها شده که این مسئله راه‌ها را برای بعضی سودجویان تا حدود باز کرده است.

حمله هکرها به کارکنان دولتی

به تازگی گزارشی در فضای مجازی منتشر شده است که از افزایش حملات فیشینگ هکر‌ها به کارکنان دولتی آمریکا خبر می‌دهد. گفته می‌شود افزایش حملات فیشینگ، دورکاری کارکنان و خرید‌های آنلاین است. بدین معنی که کارکنان دولتی آمریکا با استفاده زیاد از اینترنت برای انجام امور روزانه خود شانس هک شدن توسط سایت‌های فیشینگ را افزایش داده‌اند.

روش حمله فیشینگ هکرها

یکی از روش‌هایی که بسیار در حال حاضر از طریق آن کارکنان دولت آمریکا مورد حملات فیشینگ قرار می‌گیرند، ایمیل‌های دروغینی است که توسط مهاجمان طراحی شده و از طریق آن‌ها عملیات فیشینگ انجام می‌شود. در واقع این افراد حتی غذا‌های خود را نیز به صورت اینترنتی سفارش می‌دهند و مهاجمان نیز دقیقا می‌دانند که باید چه کاری انجام دهند. زیرا ایمیل‌های تقلبی آن‌ها حاوی متنی است که ادعای تحویل فست فود‌های رایگان را مطرح می‌کنند.

کارکنان دولت آمریکا، طعمه جدیدی برای هکرها

کادر درمانی نیز مورد حمله قرار می‌گیرند

البته تنها افرادی که کارکنان دولت آمریکا بودند هدف قرار داده نشده‌اند. بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده کارکنان مراکز درمانی و بهداشتی نیز مورد هدف حملات فیشینگ به روش یادشده قرار گرفته‌اند.

هدف اصلی هکرها چیست؟

اما هدف اصلی این هکر‌ها چیست که این افراد را مورد هدف قرار داده‌اند. گفته می‌شود این افراد سودجو قصد دارند پس حین انجام این عملیات مخرب کلمات عبور و پسورد‌های کارکنان دولت آمریکا و مراکز درمانی کشور مذکور را به دست بیاورند. اطلاعات مهاجمان هنوز در دسترس نیست، اما تلاش برای پیدا کردن این افراد ادامه دارد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋