🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۱۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

پاسخ آموزش و پرورش فارس درخصوص نگرانی والدین از انتقال ویروس کرونا در مدارس

در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر نگرانی اولیای دانش آموزان از تسری ویروس کرونا در مدارس، آموزش و پرورش پرورش پاسخ داد .

مورد حادی گزارش نشده که مبنای تعطیلی مدارس قرار گیرد

به گزارش گروه استان های اخبار از شیراز ، اداره کل آموزش و پرورش فارس، درپی انتشار اخبار و شایعات در فضای مجازی درخصوص تعطیلی مدارس استان بیانیه‌ای صادر کرد.

روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس استان فارس و نگرانی اولیا دانش آموزان از تسری ویروس کرونا در مدارس، توجه هم استانی‌ها را به نکاتی جلب می‌کند:

بر اساس دستورالعمل، در مواقعی که عامل بیماری باعث غیرعادی شدن اوضاع شود مرجع موثق برای تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس، شورای تامین استان به ریاست استاندار محترم و عضویت دستگاه‌های مسوول از جمله دانشگاه علوم پزشکی است که درصورت وجود مشکل و خطر، مراتب سریعا" اطلاع رسانی خواهد شد.

بر این اساس، در حال حاضر طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان مورد حادی گزارش نشده است که مبنای تعطیلی مدارس قرار گیرد.

البته با توجه به درخواست‌ها و نگرانی‌های اولیا دانش آموزان، اداره کل آموزش و پرورش فارس، اوضاع را به دقت زیر نظر دارد و در صورت اعلام هرگونه خبر و اطلاعیه، سریعا" موارد از مبادی رسمی اطلاع رسانی از جمله سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس به آدرس: http://fars.medu.ir و صداوسیمای استان و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی رسمی و روزنامه‌های استان به اطلاع هم استانی‌ها خواهد رسید.

روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، از همه شهروندان درخواست کرد ضمن خویشتنداری کامل از بازنشر شایعات و اخبار جعلی که با اهداف خاصی در فضای مجازی درحال انتشار است جلوگیری و از ایجاد بار روانی که موجبات نگرانی در جامعه می‌شود خودداری کنید.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋