🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۳ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب های آگاهانه

مجلس شورای اسلامی به دلیل داشتن نقش قانونگذاری و نظارتی از اهمیت بالایی در کشور برخوردار است به شرطی که هر فرد با احساس مسئولیت و انتخاب‌های آگاهانه و نمایندگان اصلح در شکل گیری مجلسی کاردان و کارآمد سهیم باشد.

 حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم  نماینده ولی فقیه در استان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های اخبار از تبریز ، با طرح تذکر انتخاباتی به کاندیدای‌های مجلس شورای اسلامی گفت: کارآمدی یکی از شاخصه‌های اصلی نماینده تراز انقلاب در مجلس شورای اسلامی است و مردم باید به کسانی رای دهند که دلسوز، خوشنام و به فکر مردم و نظام باشد.

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب‌های آگاهانه

امام جمعه تبریز افزود: نماینده تراز انقلاب باید روحیه جوان گرایی داشته و در تصویب قوانینی که عرصه را برای خدمت رسانی جوانان به نظام اسلامی باز می‌کند اهتمام جدی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم داشتن نگاه کلان ملی را از شاخصه‌های نماینده اصلح عنوان کرد و گفت: نماینده مردم نباید فقط به فکر حوزه انتخابیه خود باشد بلکه باید با تلاشی خستگی ناپذیر به فکر کشور باشد.

خطیب نماز جمعه تبریز نترس بودن در برابر دشمنان را از ویژگی‌های بارز نماینده تراز انقلاب برشمرد و گفت: باید به نماینده‌ای رای بدهیم که در زمان بحران در برابر دشمن تسلیم نشود و با روحیه بالای مقاومت و استکبار ستیزی در برابر زیاده خواهی دشمنان بایستد.

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب‌های آگاهانه

مهدی نژاد کارشناس رسانه معتقد است که مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از مراکز اساسی انقلاب و مظهر حضور اراده مردم در صحنه‌های سیاسی و اجرایی است و باید انتخابات آن به عنوان یک مسئله مهم در نظر گرفته شود.

او معتقد است مجلس کار آمد مجلسی است که بتواند در چارچوب اجتماع قانون‌های مفیدی را تصویب کند و نظارت بر اجرا داشته باشد.

به اعتقاد مهدی نژاد یک مجلس قوی، کارآمد و برخوردار از اعضای مومن است که می‌تواند در سر بزنگاه‌ها با تصویب قوانین خوب پشتیبان نظام اسلامی باشد.

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب‌های آگاهانه

قهرمانی کارشناس مسائل سیاسی معتقد است که یک نماینده خوب باید دلسوز ملتش باشه، انقلابی باشد، تابع رهبر باشدو باید اطلاعات کافی در حوزه فعالیت خودش داشته باشد.

او معتقد است مجلس کارآمد در گرو انتخاب شایسته و هوشمندانه از سوی مردم است، و مردم باید به کسانی رای دهند که دغدغه و مشکلات جاری کشور و ملت را جزء مهم‌ترین برنامه‌ها و دغدغه‌های خود بدانند و به مسائل و مشکلات مبتلا به مردم اشراف و برای مرتفع کردن آن برنامه داشته باشند.

 شهروند تبریزی می‌گوید:کارآمدی و تخصص لازمه کار نمایندگی است، ولی به نظر من یک نماینده خوب نماینده‌ای است که وامدار کسی نباشد.

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب‌های آگاهانه

شهروند تبریزی نیز معتقد است که نمایندگان بر اساس اختیاراتی که دارند باید شعار‌هایی را در انتخابات مطرح کنند و خارج از اختیاراتشان نباید قول‌هایی را برای کسب رای به مردم بدند.

مجلس کارآمد نیازمند انتخاب‌های آگاهانه

کسی را که به عنوان نماینده به مجلس شورای اسلامی می‌فرستیم چهار سال سرنوشت کشور به دست او خواهد بود چرا که قانون گذاری و نظارت برکار‌های اجرایی را به دست وی خواهیم سپرد. انتخاب درست و هوشمندانه ما باعث می‌شود تا آینده خود و کشور را تضمین کنیم. بیایید با انتخابی درست مسبب تشکیل یک مجلس کارآمد باشیم.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋