🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

کارت شرکت در آزمون فراگیر ارشد پیام نور منتشر شد

فاطمه زرین‌آمیزی، سخنگو و مدیرکل سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی اخبار ، اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ نوبت بیست و یکم  هم اکنون «سه‌شنبه ۱۴ بهمن» برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار دارد. لذا متقاضیان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گفته این مقام مسئول، داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کرده و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به شهر حوزه امتحانی  مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

زرین آمیزی گفت: افرادی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند و سهمیه درخواستی آنان از طرف ارگان مربوطه مورد تأیید قرار نگرفته است، ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تأیید سهمیه خود را از ارگان ذی‌ربط پیگیری کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش بخش دانشگاه پیام نور، روی لینک «کارت شرکت در آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۹ (نوبت بیست و یکم)» کلیک کرده و با استفاده از چهار روش «جستجو بر اساس شماره پرونده و سريال ثبت نامی»، «جستجو بر اساس شماره پرونده و کد پيگيری»، «جستجو بر اساس شماره پرونده و کد ملی» و «جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی» کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. 

به گفته این مقام مسئول، داوطلبان توجه کنند که کارت شرکت در آزمون بدون عکس و مهر فاقد اعتبار است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش درباره آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه توضیح داد: داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۶ بهمن برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

او ادامه داد: داوطلبانی که شماره پرونده، سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند می‌توانند با مراجعه به بخش سیستم پاسخ گویی نسبت به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری در زمان ثبت نام خود اقدام کنند.

زرین آمیزی افزود: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه) صبح روز جمعه ۱۷ بهمن  آغاز می‌شود.

او تاکید کرد: در ورودی ِحوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد، لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن در‌ها در حوزه امتحانی حاضر باشند. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود.

نکات لازم برای رفع نقص کارت ورود به جلسه 

درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شود، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام کنند:

۱ ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ و ۱۵ (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته» و کدرشته محل‌های انتخابی براساس اولویت علاقه) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۹/۱۱/۱۷ به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند. در صورتی که نسبت به بند‌های ۳ و ۸ (جنسیت و معلولیت) تفاوتی مشاهده کردند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) مراجعه کنند.

۲ ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی متقاضی با چهره او مغایرت داشته باشد لازم است شخص متقاضی همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده این سازمان مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با او رفتار خواهد شد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋