🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

توضیحات سردار رحیمی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سرباز راهور ساعت محدودیت تردد شبانه تغییر کرد

فرمانده نیروی انتظامی پایتخت درباره آخرین وضعیت پرونده سرباز راهور توضیحاتی داد.

انهدام ۴۶ باند سارقان در طرح رعد/کاهش ساعت محدودیت تردد شبانه از ۴ به ۳ صبح

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی اخبار ، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در چهل و یکمین طرح رعد، اظهار کرد: با اجرای ۳۶۴ حکم قضایی بیش از ۷۴۶ نفر از سارقان، مالخران، کیف قاپان، موبایل قاپان، سارقان منازل، مغازه و موتورسیکلت که ۷۴۶ نفر بودند، دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه جمعی از ۷۴۶ نفر به صورت باندی فعالیت می‌کردند، گفت: ۴۶ باند را در این دوره از طرح رعد منهدم کردیم. ۴ هزار و ۲۰۰ اموال مسروقه مردم کشف شده است که اموال سرقتی مهم شامل؛ ۱۵۶ خودرو و موتورسیکلت بوده که کشف شده اند و بیش از ۳۰۰ دستگاه ماینر در سطح شهر کشف کرده ایم.

وی بیان کرد: در یک فقره که در طرح رعد شناسایی شده است، ۱۶ تن آردی که به صورت یارانه باید در اختیار نانوایی ها قرار می‌گرفت توسط یکی از باند ها شناسایی شد که این باند قصد فروش آزاد آرد را داشتند.

سردار رحیمی افزود: ۹۰۹ پرونده سرقت در این مرحله تکلیف آن مشخص شده است، ۶ قبضه سلاح شکاری و ده ها قبضه سلاح سرد از زورگیران کشف شد، ۱۱۴ نفر از محکومانِ متواری هم در این طرح شناسایی و دستگیر شده اند. در این مرحله از طرح رعد ۵ هزار و ۲۱۴ قلم کالای قاچاق کشف شده و بیش از ۸ میلیارد ریال ارزش مالی داشت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: ۴۱ کیلو مواد مخدر از خرده فروشان کشف و برخورد شده است. در ایام پایان سال هستیم، حجم استفاده از خودرو افزایش یافته است و در کنار ایام پایانی سال، بیماری کرونا باعث شده حجم استفاده از خودرو بیشتر شود و به همین منظور صبح و بعدظهر ترافیک سنگینی را داریم از مردم تقاضای همکاری داریم و اجرای طرح محدودیت های شبانه را جدی بگیرند.

وی بیان کرد: ساعت محدودیت شبانه همان ساعت ۲۱ است و تغییری نکرده است، فقط تا ساعت ۴ صبح به ساعت ۳ صبح تغییر یافته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اجرای طرح زیست شبانه، گفت: هر تصمیمی که گرفته می‌شود باید امنیت مردم را در نظر بگیریم زیست شبانه یعنی برخی از اماکن شبانه فعال باشند، باید امنیت مردم را در نظر داشت تا زمانی که این مهم به آن اهمیت داده نشود امکان آن نیست.

وی افزود: اصنافی که شبانه فعالیت دارند خلاف قانون عمل می‌کنند و ساعت محدودیت‌ها ساعت ۲۱ است و تمامی اصناف باید تابع قانون باشند.

سردار رحیمی درباره آخرین وضعیت از پرونده سرباز راهور که توسط نماینده مجلس سیلی خورد، گفت: برای نمایندگان مجلس احترام قائل هستیم چراکه آنان نخبگان این مملکت هستند و نیروی انتظامی تمامی نمایندگان را تکریم می‌کند نباید اجازه دهیم  رسانه های معاند از این ماجرا سوء استفاده کنند، ما در کنار مجلس هستیم و نباید در فضای مجازی حرف بزنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: از مسیر قانون این موضوع باید پیگیری شود مسیر ما مسیر قانون است مراجع قضایی این موضوع را بررسی می کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: در مجموع ۸ ماه گذشته ۸ درصد افزایش سرقت داشتیم، برخورد و کشفیات پلیس هم افزایش یافته است. پلیس پیشگیری و آگاهی برای پایانی سال و شلوغی بازار برنامه هایی دارند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋