🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

شوکه شدن زن از دیدن مهمان ناخوانده در کابینت آشپزخانه

زنی در استرالیا با دیدن مهمانی ناخوانده که با آرامش میان وسایل کابینت آشپزخانه‌اش نشسته بود، شوکه شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ  گروه فضای مجازی اخبار ، زنی استرالیایی در کمد آشپزخانه خود یک میهمان عجیب و شگفت انگیز پیدا کرد. این خانم از حضور یک گونه موش بومی این کشور در کمد آشپزخانه خود متعجب شد و بیسکوئیت کلاسیک استرالیایی را به این مهمان ناخوانده هدیه داد.

زن موش را در حالی که آرام و مودب نشسته بود، در میان لیوان‌های چای در خانه ویلایی خود در جنگل‌های استرالیا پیدا کرد و ویدئو کلیپ را در TikTok به اشتراک گذاشت تا دیگران نیز لذت دیدن چنین موجود جذابی را مشاهده کنند.

موش با کمال آرامش، مهربانی خانمی که به او بیسکویت تعارف بود را قبول کرد و آن را با دستان کوچکش نگه داشت سپس شروع به خوردن آن کرد و به آرامی آن را گاز گرفت.

این ویدئو که با عنوان «سلام آقا، آیا می‌توانم به شما یک بیسکویت پیشنهاد کنم» لذت زندگی روستایی در استرالیا را نشان می‌دهد، بازخورد‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

این زن که کشاورزی می‌کند، درباره حضور این موش در خانه خود می‌گوید که او گلدان و برخی از فنجان‌ها را شکسته بود، اما جذابیت آن بیش از اندازه کافی خوب بود و جذابیت آن را به عنوان عذرخواهی در نظر گرفت است و از دیدن او در عین اینکه متعجب شده بسیار هم خوشحال شده است. او به شوخی گفت: به حیوان کوچک یک فنجان چای تعارف کن و ببین همراهی این موجود کوچک چقدر جذاب و دلنشین است.

موش بومی استرالیا که «پوزوم» نامیده می‌شود بیشتر در مناطق شرقی و شمالی استرالیا و همچنین برخی از مناطق غربی و تعدادی جزیره دریایی یافت می‌شود؛ این حیوان نمی‌تواند در محیط‌های روستایی و شهری رشد کند، زیرا عادت دارد در کنار عشق پرشور خود به درختان میوه و باغ‌های سبزیجات به جستجوی غذا بپردازد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋