🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

لحظه ورود کودک به استودیوی گزارش هواشناسی

نیمه کاره ماندن گزارش هواشناسی با ورود کودک به استودیو!
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی اخبار، پخش‌های زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره و پیش بینی نشده همراه است. از سوتی مجری، گزارشگر یا مهمان برنامه گرفته تا ورود یک مهمان ناخوانده و قرار گرفتن او در مقابل کادر دوربین تلویزیون. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از شبکه‌های تلویزیونی آمریکا و برای یک گزارشگر هواشناسی رخ داد.

گزارشگر زن هواشناسی پس از ورود ناگهانی پسرش به داخل استودیو، گزارش خود را به پایان رساند.

«لِسلی لوپز»، گزارشگر هواشناسی در شبکه ABC7 در حال گزارش وضعیت هوا بود که با ورود ناگهانی پسر خردسالش به داخل استودیو گزارش وی نیمه کاره ماند. این گزارشگر مشغول تشریح وضعیت هوا بود که کودک ۱۰ ماهه‌اش وارد استودیو شد و مادرش را در آغوش کشید. با این حال خانم لوپز بدون ایجاد وقفه به گزارش خود ادامه داد و برنامه را به پایان برد.

این ویدئوی دیدنی پس از انتشار در توئیتر و سایر شبکه‌های اجتماعی توجه کاربران را به خود جلب کرد و تاکنون در توئیتر بیش از ۱.۲ میلیون بازدیدکننده داشته است. این ویدئو همچنین ۲۸ هزار لایک و بیش از ۲۵۰۰ بار بازنشر شد.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «ویدئویی بیادماندنی برای خانم لوپز و فوق العاده جالب. اگر تنها یک چیزی را این همه گیری کرونا به همه ثابت کرد این بود که ما می‌توانیم زندگی شخصی خود را در زندگی کاری خود گنجانده و کاری بهتر و موثرتر ارائه دهیم.»

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋