🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

انتشار پسوند رمز عبور iCloud برای کروم

کاربران ویندوز کروم اکنون می‌توانند از رمز‌های عبور قوی Safari برای وب سایت‌ها استفاده کنند.

اپل پسوند رمز عبور iCloud را برای Chrome منتشر کرد
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی اخبار ، هفته گذشته، اپل پسوند Chrome را برای ویندوز منتشر کرد که به کاربر امکان می‌دهد از رمز‌های عبور ذخیره شده با iCloud همانطور که توسط 9to5Google مشاهده شده استفاده کند. با توجه به توضیحات فروشگاه وب Chrome، «گذرواژه‌های iCloud به کاربر امکان می‌دهد از همان گذرواژه‌های قوی Safari که در دستگاه Apple خود ایجاد کرده، با Chrome در Windows استفاده کند.»

این افزونه همراه با iCloud برای ویندوز نسخه ۱۲.۰ ارائه می‌شود، که اکنون یک آیتم گذرواژه در لیست سرویس‌های موجود دارد. با ضربه زدن روی آن، فوری نشان داده می‌شود که برنامه افزودنی گذرواژه‌های iCloud برای Chrome لازم است. برنامه افزودنی را دانلود کنید تا گذرواژه‌های وب سایت را با iCloud Keychain خود را پر کنید.

اپل پسوند رمز عبور iCloud را برای Chrome منتشر کرد

همانطور که از این توضیحات پیدا است، اگر کاربر از Safari برای تولید خودکار رمز‌های عبور قوی برای وب سایت‌ها استفاده می‌کند، برنامه افزودنی به او امکان می‌دهد از آن‌ها در Chrome نیز استفاده کند. علاوه بر این، گذرواژه‌های ایجاد شده در Chrome برای Windows با iCloud همگام سازی می‌شوند، بنابراین می‌تواند از آن‌ها در Mac Mac، iPads و iPhone هم استفاده کند.

رمز‌های عبور iCloud یکی از محصولات نادر اپل است که به همراه Apple TV + برای Xbox به اکوسیستم ویندوز مهاجرت می‌کند. گزارش شده که این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برنامه‌های رسانه‌ای جدید برای ویندوز، با توجه به یک لیست شغلی است و احتمالاً برنامه‌های Music و Podcasts خود را نیز به فروشگاه مایکروسافت منتقل می‌کند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋