🖊آخرین اخبار

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۴۹ نفر دنبال می شود
 ۶ نفر را دنبال می کند

قتل پدر با ۴۰ ضربه خنجر

جوان ۳۰ ساله‌ای که ۲۰ روز قبل از بیمارستان روان پزشکی مشهد مرخص شده بود، پدرش را در یک جنایت وحشتناک با ۴۰ ضربه خنجر به قتل رساند.

به گزارش گروه وبگردی اخبار ،   این حادثه هولناک ساعت ۲۱ شب دوشنبه گذشته در طبقه دوم ساختمانی در خیابان توحید مشهد هنگامی رخ داد که مرد ۵۷ ساله‌ای با دختر بزرگش تماس گرفت و به صورت تلفنی با او دردل کرد. این مرد بازنشسته در حالی که از رفتار‌ها و آزار و اذیت‌های پسر مجردش گلایه می‌کرد، ناگهان فریاد دلخراشی کشید و گوشی تلفن از دستش افتاد. دختر که با شنیدن صدای جیغ پدر، نگران شده بود هر چه از آن سوی خط فریاد می‌زد تا دوباره صدای پدر را بشنود، فایده‌ای نداشت و فقط صدا‌های مبهمی به گوشش می‌رسید! زن جوان در حالی هراسان و وحشت زده به طرف خانه پدرش در خیابان توحید حرکت کرد که آشوبی در قلبش برپا بود و احتمال حادثه‌ای جبران ناپذیر، وجودش را می‌لرزاند چرا که برادر ۳۰ ساله اش حدود ۲۰ روز قبل از بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد مرخص شده بود و در آن لحظه پدر به صورت تلفنی از رفتار‌ها و آزار و اذیت‌های پسرش گلایه می‌کرد! و ...

 زن جوان درحالی که مضطرب و نگران در حرکت بود گوشی تلفن را برداشت و ماجرا را به پلیس ۱۱۰ گزارش داد و دقایقی بعد خودش نیز با چهره‌ای وحشت زده به طبقه دوم ساختمان رسید، اما نمی‌توانست آن چه را که می‌دید باور کند! پدر با ضربات خنجر برادرش به طرز دلخراشی به قتل رسیده بود و کف اتاق پر از خون بود. در همین حال ماموران انتظامی نیز با حفظ صحنه جنایت، در حالی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند که پسر ۳۰ ساله با دستان خون آلود کنار دیوار ایستاده و به جسد پدرش خیره شده بود! بنا بر این گزارش، دقایقی بعد با حضور قاضی دکتر حسن زرقانی در محل وقوع جنایت، تحقیقات قضایی آغاز و مشخص شد که مرد ۵۷ ساله که بازنشسته نیروی انتظامی است با بیش از ۴۰ ضربه خنجر ۳۵ سانتی متری به قتل رسیده است. بررسی‌های میدانی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد همچنین نشان داد که «حسین» (پسر مقتول) پس از یک ماه بستری در بیمارستان روان پزشکی، از حدود ۲۰ روز قبل مرخص شده بود و در منزل با مصرف دارو‌های اعصاب و روان در کنار پدر و خواهر کوچکش زندگی می‌کرد چرا که مادر او حدود پنج سال قبل فوت کرده بود و از آن روز به بعد حسین از بیماری افسردگی شدید رنج می‌برد تا این که مدتی قبل قصد داشت خواهر کوچک ترش را به قتل برساند که به همین دلیل نیز در مرکز روان پزشکی بستری شده بود. همچنین ادامه تحقیقات قاضی زرقانی که تا اوایل بامداد روز گذشته به طول انجامید بیانگر آن بود که پسر ۳۰ ساله در چند روز گذشته از مصرف داروهایش خودداری کرده است چرا که خواهر کوچک او در تماس با خواهر بزرگش به او گفته بود که تعدادی از قرص‌های برادرش را در آشپزخانه پیدا کرده که نشان می‌دهد «حسین» داروهایش را به طور پنهانی در آشپزخانه انداخته است. به گزارش خراسان، پس از انجام تحقیقات مقدماتی در محل وقوع جنایت، متهم به قتل ۳۰ ساله با دستور قاضی ویژه قتل عمد، دوباره در بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد بستری شد و بررسی‌های بیشتر با انتقال جسد این مرد ۵۷ ساله به پزشکی قانونی ادامه یافت. این در حالی است که پنج شنبه گذشته نیز دو قتل خانوادگی در مشهد رخ داده بود. در عین حال وقوع چند قتل دیگردر ماه‌های گذ شته که ناشی از عواقب رها شدن بیماران روانی در جامعه بود ضرورت توجه و دقت در نگهداری آن‌ها را دو چندان می‌کند.

منبع: خراسان

🖊آخرین اخبار
🖊آخرین اخبار جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋