🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

ورود یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس به بیمارستان آیت الله طالقانی

به گزارش  گروه استان‌های اخبار از کرمانشاه ، شیرزادیان مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس برای بیمارستان طالقانی کرمانشاه از محل اعتبارات سازمان جهانی بهداشت (پروژه ICERP) تأمین و امروز تحویل بیمارستان گردید که بزودی مورد نصب و راه اندازی قرار خواهد گرفت.

مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ورود یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس به بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه بر داد.

او گفت : این دستگاه محصول شرکت کانن- توشیبا ژاپن و ارزش تقریبی آن با ارز آزاد ۴ میلیارد تومان است.

شیرزادیان افزود : تحویل این دستگاه با پیگیری‌های تیم مدیریتی دانشگاه؛ ریاست، معاونان توسعه، غذا و دارو و درمان و مدیریت تجهیزات پزشکی دانشگاه از محل کمک سازمان بهداشت جهانی صورت گرفته است.

او افزود : با وجود توزیع محدود این دستگاه در کشور خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده، استان کرمانشاه در میان استان‌های دیگر موفق به تأمین این دستگاه گردید.

شیرزادیان ادامه داد: در حال حاضر تمام بیمارستان‌های شهرستان‌های استان بغیر از دو شهرستان قصرشیرین و گیلانغرب به دستگاه سی تی اسکن مجهز هستند و دستور وزیر بهداشت جهت خرید یک دستگاه برای شهرستان گیلانغرب نیز اخذ شده است.

او افزود: از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون این ششمین دستگاه سی تی اسکن است که وارد استان می‌گردد که در نوع خود یک رکورد برای دانشگاه محسوب می‌گردد.

او گفت: مقرر است با عنایت به مهیا بودن تمامی شرایط مورد نیاز برای نصب این تجهیزات مهم که با مشارکت و پیگیری‌های مراکز درمانی ذیربط تابعه دانشگاه و معاونت محترم توسعه (مدیریت محترم عمرانی) محقق گردیده است در روز‌های آتی شاهد نصب و بهره برداری سه دستگاه سی تی اسکن در استان باشیم .

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋