🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۳۸ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

جزئیات سرقت مسلحانه سیرجان از زبان شاهد ماجرا

جزئیات حمله به دو طلا فروشی در بازار سیرجان را در این گزارش از زبان شاهد ماجرا بخوانید.

به گزارش گروه وبگردی اخبار ، در سرقت مسلحانه از طلافروشی سیرجان، پسر ۲۰ ساله به نام امیررضا ریاحی جان خود را از دست داد.

عصر روز یکشنبه بازار سیرجان لحظات دلهره آوری را تجربه کرد. صدای شلیک گلوله و فریاد وحشت از میان بازارچه برخاسته بود. مردان نقابدار چند دقیقه‌ای با شلیک گلوله به صاحبان دو طلا فروشی و حتی مشتریان مغازه سعی داشتند آن‌ها را تسلیم نقشه پلید کنند و دست به سرقت مسلحانه بزنند. اما پایان غم انگیز این حمله وحشیانه با قتل پسر جوان صاحب طلا فروشی پایان گرفت.

جزئیات سرقت مسلحانه سیرجان از زبان شاهد ماجرا

حامد ریاحی نام پسرعموی مقتول این حادثه است. مغازه طلا فروشی آن‌ها در بازار اصلی سیرجان واقع در خیابان امام خمینی در فاصله کمی از مغازه عمویش قرار دارد. روز حادثه بعد از شلیک مرگبار به سوی مغازه عموی حامد، مغازه پدر حامد هم از شلیک سارقان بی نصیب نماند.

حامد ریاحی که هنگام حادثه در محل حضور داشت در این مورد می‌گوید: «ساعت حدود ۶ عصر بود که صدای شلیک چند مرد نقابدار در بازار پیچید. البته من فقط یکی از آن‌ها را دیدم که مردی چاق و قد بلند بود. اما از دیگران شنیدم که سارقان سه نفر بودند. آن‌ها ابتدا به سمت مغازه عموی من شلیک کرده بودند و بعد تیراندازی به سمت مغازه ما را شروع کردند که باعث شدند پدر من و چند مشتری زخمی شوند.»

جزئیات سرقت مسلحانه سیرجان از زبان شاهد ماجرا

سارقان در سرقت از مغازه‌های سیرجان ناکام ماندند

او در ادامه می‌گوید: «مغازه ما و مغازه عمویم مجهز به سیستم دودزا بود. این سیستم را برای مواقع خطر فعال می‌کنیم. دیروز هم وقتی متوجه سارقان شدیم از این سیستم استفاده کردیم. همین باعث شد سارقان نتوانند وارد مغازه شوند، اما باز هم تسلیم نشدند و تیراندازی را ادامه دادند. در مغازه عمویم شاگرد مغازه و امیررضا پسرعموی من که ۲۰ ساله بود مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و پسرعمویم جان خود را از دست داد.»

با قتل امیررضا، حادثه سرقت مسلحانه رنگ خون گرفت. سارقان سیرجانی متواری هستند و رسیدگی به پرونده در دستور کار بازپرس جنایی قرار دارد.

جزئیات سرقت مسلحانه سیرجان از زبان شاهد ماجرا

یکی از مجروحان در آی سیو بستری است

حمید یزدی برادر شاگرد مغازه امیررضا هم گفت: «برادر من شاگرد مغازه پدر امیررضا بود. گلوله سارقان به شانه اش اصابت کرده و در بخش آی سیو بستری است. باید جراحی شود.»

منبع:رکنا

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋