🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در اصفهان دستگیری سارق اینترنتی در خمینی شهر

مهم‌ترین حوادث امروز ۱۳ بهمن ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان های اخبار از اصفهان ، مهم‌ترین حوادث امروز ۱۳ بهمن ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

 

کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در اصفهان

سرهنگ" محمدرضا هاشمی فر جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه اقدامات مقابله‌ای خود با محتکران کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از دپوی تعداد بسیار زیادی لوازم خانگی در یک انبار واقع در یکی از مناطق مرکزی شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران پس از بررسی‌های تخصصی و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت از انبار مذکور بازدید کرده و تعداد زیادی لوازم خانگی و آشپزخانه را که از مدت‌ها قبل در این محل دپو شده بود، کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه حاضر در این عملیات، ارزش اقلام موجود در انبار را بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال تخمین زدند، گفت: با توجه به اینکه اطلاعات نشانی انبار مذکور در سامانه جامع انبار اداره صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده و موجودی آن نیز به این اداره اعلام نشده بود، جرم احتکار محرز و با حکم مقام قضائی نسبت به پلمب آن اقدام شد.

این مقام انتظامی از شناسایی یک فرد متخلف و تحویل وی به مرجع قضائی برای رسیدگی به جرم خود خبر داد و اظهار داشت: برخورد با محتکران کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم به طور ویژه و مستمر در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان است و در این رابطه از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اطلاعات و اخباری در این خصوص را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پیگیری سریع موضوع و برخورد با متخلفان اقدام شود.

 

دستگیری سارق اینترنتی در خمینی شهر

سرهنگ "غلامرضا براتی فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مبلغ ۲۰ میلیون ریال به صورت غیر مجاز از حساب بانکی وی سرقت شده، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر قرار گرفت.

او افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی‌های علمی و جستجو‌های تخصصی در فضای سایبر سرانجام هویت اصلی سارق که ساکن یکی از استان‌های همجوار بود را به دست آورده و پس از اخذ نیابت قضائی به محل اعزام و طی یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با اشاره به اعتراف صریح متهم به بزه ارتکابی گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم از در اختیار قرار دادن کارت اعتباری خود به افراد غیر جداً پرهیز کرده، هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود در پرداخت‌های اینترنتی حتماً از کیبورد‌های مجازی استفاده و در صورت پرداخت اینترنتی هزینه تلفن ثابت و همراه، از محل‌های مطمئن و دارای مجوز استفاده کنند و تمامی عملیات پرداخت را نیز شخصاً انجام دهند.

 

۱۰۱ کیلو تریاک و حشیش در اطاق بار وانت نیسان

سرهنگ "علی مرشد فریدنی بیان داشت: ماموران گشت یگان امداد شهرستان "بویین میاندشت" حین کنترل خودرو‌های عبوری از محور "بویین میاندشت-الیگودرز" به یک وانت نیسان مشکوک و آن را متوقف کردند.

او افزود: در بازرسی از این خودرو ۱۰۰ کیلو تریاک و یک کیلو حشیش که در اطاق بار وانت جاساز شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین میاندشت ادامه داد: در این رابطه ۲ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ علی مرشد فریدنی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی شبانه روز در اقصی نقاط کشور با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی مقابله می‌کند و هرساله شهدایی زیادی را در این مسیر تقدیم کرده که امید است شهروندان عزیز نیز با پلیس همکاری و تعامل داشته باشند و اخبار مربوطه را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

توقیف قهوه‌های قاچاق در اصفهان

سرهنگ " علی صادقی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی محموله قهوه خارجی قاچاق در یکی از انبار‌های اطراف شهر اصفهان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه مورچه خورت قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان مربوطه از انبار مورد نظر بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه تعداد یک تن قهوه خارجی که همگی آن‌ها فاقد مدارک مثبته گمرکی و قاچاق بودند کشف و توقیف شد.

کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در اصفهان / دستگیری سارق اینترنتی در خمینی شهر

 فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر ارزش کالای کشف شده را برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی شد.


م

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋