🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

رسانه ها در انعکاس اخبار منافع استان را اولویت قرار دهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه کار رسانه‌ها فقط پوشش اخبار نیست، گفت : نوع پردازش اخبار توسط رسانه‌ها بر جامعه اثرگذار خواهد بود .

به گزارش  گروه استان‌های اخبار از کرمانشاه ، خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه کار رسانه‌ها فقط پوشش اخبار نیست، گفت : نوع پردازش اخبار توسط رسانه‌ها بر جامعه اثرگذار خواهد بود و می‌تواند تامین کننده منافع استان باشد و رسانه‌ها باید به این مهم دقت داشته باشند.

او گفت : در عصر حاضر که با حجم وسیعی از اطلاعات واخبار مواجه هستیم، پنداشت و برداشت بیرونی از استان بر اساس اخبار، تصاویر و شنیده‌هایی است که در سطح رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، بنابراین می‌طلبد که رسانه‌ها دقت و حساسیت بیشتری در انتشار اخبار استان داشته باشند.

خوش اقبال افزود: امروزه چشم مخاطبان به رسانه است، بنابراین بسیار مهم است که رسانه‌ها اخباری متناسب با منافع استان انتشار دهند، رسانه‌ها باید در بحث دروازه بانی خبر و تولید محتوا، منافع استان و برجسته سازی مزیت‌ها را در اولویت قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه از نقد و نقادی به عنوان ضرورت کار رسانه یاد کرد و افزود: هر مدیر و نهادی که علاقمند به پیشرفت باشد، باید پذیرای نقد رسانه‌ها باشد.

او افزود: البته نقدی موجب پیشرفت است که منصفانه، علمی و دغدغه‌مند باشد و اگر بخواهیم دیدگاه‌های جناحی، منافع شخصی و ... را دخالت دهیم نتیجه کار تخریب است و نمی‌توان اسم آن را نقد گذاشت و رسانه‌ها باید در نقد خود رعایت انصاف را داشته باشند.

او ادامه داد: از طرفی مسئولین هم باید تحمل خود را در برابر نقد منصفانه بالا برده و شنوای نقد رسانه‌ها باشند. وقتی در مصدر تصمیم گیری قرار می‌گیریم باید مسئولیت آثار و تبعات این تصمیمات را هم پذیرفته و در برابر آن پاسخگو باشیم.

خوش اقبال با بیان اینکه ارتباط مدیران با رسانه‌ها باید مستمر، مثبت و هدفمند باشد، گفت: در سال پایانی عمر دولت این ارتباط باید پررنگ‌تر شود، چرا که در ماه‌های اخیر که هجمه‌های دشمنان افزایش یافته و مردم باید بدانند که پیگیری مشکلات آن‌ها از سوی مسئولین حتی در ماه‌های پایانی عمر دولت با جدیت ادامه دارد و مسئولین پیگیر مشکلات آن‌ها هستند.

معاون استانداری کرمانشاه افزود: این اطلاع رسانی مسئولین قطعا موجب آرامش هرچه بیشتر جامعه خواهد شد .

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋