🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

دهقان فداکار مشهدی جلوی یک فاجعه تلخ را گرفت مسافران قطار در آستانه مرگ

محمدمهدی عباسی پسر ۱۴ ساله مشهدی از یک فاجعه تلخ جلوگیری کرد.

به گزارش گروه وبگردی اخبار ، دهقان فداکار بار دیگر در روستای شفیع آباد جغتایی خراسان رضوی متولد شد، او جان ده‌ها زن و مرد را نجات داد قطع به یقین می‌شود گفت که فوتبال بازی کردن محمد مهدی عباسی هم در این تراژدی نقش به سزایی داشت.

فاجعه در یک قدمی قطار تهران_ مشهد
شاید برای همیشه آدم‌هایی که در آن قطار بودند متوجه وجود محمد مهدی عباسی فرشته نجات ۱۴ ساله خود نشوند مطمئنا ۲۰۰ هزارتومان پول نقد، یک لوح تقدیر و چند عکس یادگاری برای نجات جان این همه آدم کافی نیست اگر محمد مهدی عباسی نبود فاجعه تلخی در کشو رقم می‌خورد.

پنجشنبه ۲۵ دی ماه سال جاری روستای شفیع آباد در شهرستان جغتایی، محمد مهدی نزدیک ریل قطاری که به مشهد می‌رفت، در حال بازی کردن با توپ ۲ لایه خود بود که ناگهان توپ به ریل قطار برخورد می‌کند در همین لحظه محمد مهدی متوجه شکستگی ریل قطار می‌شود. او خودش را به سرعت به محل کار مادرش می‌رساند و این موضوع را با مادرش در میان می‌گذارد. مادر محمدمهدی زمانی که از صحت حرف‌های پسرش مطمئن می‌شود، شکستگی ریل را به شرکت راه آهن گزارش می‌دهد و از یک حادثه هولناک جلوگیری می‌کند.

مسئولان در قبال نجات جان مسافران قطار تهران _ مشهد به یک لوح تقدیر، چند عکس یادگاری؛ و ۲۰۰ هزارتومان پول نقد از محمد مهدی تجلیل به عمل آوردند.

محمد مهدی عباسی قطار تهران-مشهد را نجات داد
محمد مهدی عباسی  اظهار کرد: من در حال فوتبال بازی کردن بودم که متوجه شکستگی ریل قطار شدم در همان لحظه به سمت محل کار مادرم دویدم و این موضوع را با او در میان گذاشتم.

محمد مهدی گفت: دهقان فداکار را می‌شناسم او زمانی که کوه ریزش کرده بود لباسش را آتش زد و قطار را نجات داد. مسافران قطار متوجه حضور من نشدند. به من فقط یک لوح تقدیر و کارت هدیه دادند خوشحالم که جان مسافران قطار را نجات دادم اطلاعی ندارم که چند مسافر در قطار حضور داشته است.

مادر محمد مهدی عباسی نیز به خبرنگار رکنا گفت: محمد با من موضوع شکستگی ریل را درمیان گذاشت زمانی که از پرس و جو کردم و از حادثه مطمعن شدم به ایستگاه راه آهن زنگ زدم و اطلاع دادم.

وی ادامه داد: پس از اطلاع رسانی مسئولین شرکت راه آهن آمدند و ریل ترمیم و تعویض شد همچنین از محمد مهدی تجلیل کردند.

منبع: رکنا

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋