🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

بیمارستان خیر ساز ناظران در مشهد افتتاح شد

بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی خیرساز "ناظران" مشهد ویژه درمان بیماران سرطانی با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش گروه استان های  اخبار  از مشهد ، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مراسم افتتاحیه بیمارستان ناظران مشهد، گفت: به نمایندگی از دولت از همه خیران بزرگوار که برای به سرانجام رساندن این اقدام خیر و ماندگار تلاش کرده اند تشکر می‌کنم و حداقل کاری که دولت می‌تواند در راستای این خدمت پر ارزش انجام دهد پاسخ مثبت به مطالبه خیران برای تجهیز وسایل مورد نیاز درمان بیماران سخت درمان این بیمارستان است.


او افزود: این اقدام را به عنوان یک هدیه حداقلی از طرف دولت در قبال این اقدام فاخر، قطعی تلقی کنید و در خلال هفته آینده به وزارت بهداشت، تامین تجهیزات را اعلام و ابلاغ خواهیم کرد تا عرضه خدمات به بیماران به بهترین نحو انجام شود.

 

 

بیمارانی که پول ندارند از درمان محروم نمی شوند

 


اصغر افراسیابی مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد هم در این باره گفت: ساخت این بیمارستان از سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲۹ هزار مترمربع آغاز شده است.


او افزود: بیمارستان ناظران مخصوص بیماران سرطانی و تکمیل کننده فعالیت مرکز درمانی امام رضا (ع) مشهد است که از سال‌ها پیش به همت انجمن حمایت از بیماران سرطانی راه اندازی شده است.


 مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد ادامه داد: هم اکنون مجهزترین و کامل‌ترین مراکز درمان بیماری سرطان به همت این انجمن دایر است و هدف ما این است که بیمارانی که پول ندارند از درمان محروم نشوند.

 

افراسیابی بیان کرد: وجود مهمانسرا با ۶۰ تخت و توزیع غذای گرم و رایگان به خانواده بیماران نیازمند از جمله خدمات قابل ارائه  در این واحد درمانی است.


او تصریح کرد: برای ساخت این بیمارستان ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده که ۸۰ میلیارد تومان آن در ارتباط با تامین تجهیزات پزشکی و بقیه آن مربوط به ساختمان است.


مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد تاکید کرد: تمام هزینه ساخت و تامین تجهیزات پزشکی این بیمارستان بوسیله  مردم تامین شده است و حدود ۱۰ هزار نیکوکار در راه اندازی این بیمارستان نقش داشته اند.

 

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋