🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

پیگیری بیمارستان اسلام آبادغرب بعد از زلزله کرمانشاه

به گزارش  گروه استان‌های اخبار از کرمانشاه ، سجاد ملایری دادستان شهرستان اسلام آباد درخصوص آخرین پیگیری‌ها جهت تکمیل بیمارستان اسلام آباد غرب، گفت : پس از وقوع زلزله و تخریب این بیمارستان پیگیری‌ها از سوی دادستانی اسلام آباد غرب آغاز شد.

دادستان شهرستان اسلام آباد گفت : پس از وقوع زلزله و تخریب بیمارستان پیگیری‌ها از سوی دادستانی اسلام آباد غرب آغاز شد .

او با بیان اینکه برخی از مسئولان فقط در حد شعار دادن و عکس گرفتن عمل کردند،گفت : اگر دستگاه قضایی این موضوع را پیگیری نمی‌کرد، به راه اندازی مجدد به نتیجه نمی‌رسید.

دادستان شهرستان اسلام آباد غرب افزود: حدود دو سال پیش در جلسه‌ای که با حضور استاندار کرمانشاه، معاون وزیر و مدیران استانی تشکیل شد، مسؤلین دولتی اراده‌ای برای ارسال نامه به رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور جهت جذب بودجه نداشتند و نامه درخواست تخصیص ٧ میلیارد تومان از سوی دادستانی اسلام آباد غرب ارسال شد.

ملایری افزود: اگر جذب مبلغ ٧ میلیارد تومان که پیگیری آن از سوی دستگاه قضایی بود انجام نمی‌گرفت، اکنون با ۴٠ میلیارد تومان نیز بیمارستان اسلام آباد غرب تکمیل نمی‌شد.

او با بیان اینکه بیمارستان اسلام آباد غرب پتانسیل پوشش شهرستان‌های اطراف را دارد ادامه داد: کار دیگری که از سوی دستگاه قضایی انجام شد، ارتقای سطح این بیمارستان بود که اکنون سیستم غربال‌گری و ام. آر. آی نیز به مجموعه بیمارستان اضافه شده است.

دادستان اسلام آباد غرب با بیان اینکه بیمارستان این شهرستان اکنون تکمیل شده است افزود: بیمارستان اکنون در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است و پس از تکمیل تجهیزات پزشکی که باید از سوی علوم پزشکی انجام شود، آماده بهره برداری خواهد بود.

ملایری آخرین وضعیت پرونده پیمانکاران بیمارستان اسلام آباد غرب گفت: رأی بدوی مبنی بر محکومیت پیمانکار که شامل زندان و ممنوعیت فعالیت ساخت و ساز بصورت موقت است صادر شده و اکنون باید دید که دادگاه چه تصمیم و حکمی را صادر خواهد کرد .

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋