🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

برنامه های دهه فجر در آذربایجان شرقی مجازی برگزار می شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

برنامه‌های دهه فجر در آذربایجان‌شرقی مجازی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران  جوان  از تبریز ،شکوهی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی در جلسه هماهنگی برگزاری ایام الله دهه مبارک فجر گفت: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی است و باید از این فضا برای تبیین دستاورد‌های نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

او بر معرفی شهدای انقلاب در فضای مجازی و تبیین بیانیه گام دوم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی تاکید کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به تقارن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) گفت: این تقارن، اتفاق مبارکی است که باید از آن به منظور تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.

او گفت: امروز جامعه ما به تزریق امید نیاز دارد و بزرگترین ایرادی که می‌تواند حرکات را دچار وقفه کند ناامیدی است، در نتیجه رویکرد برنامه‌های دهه فجر باید امیدآفرین باشد.

شکوهی گفت: رویکرد برنامه‌های دهه فجر امسال به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امید آفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.

او گفت: باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی  به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارائه شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به سخنرانی فرمانداران پیش از خطبه‌های نماز، گفت: باید خدمات و اقدامات صورت گرفته به مردم به درستی بیان شود که این می‌تواند موجب تقویت انقلاب و نظام و اعتماد مردم به این نظام شود.

او افزود: با توجه به اینکه در شرایط کرونایی، نمی‌توانیم برنامه‌های تجمعی و تکثری داشته باشیم بنابراین بهتر است دستگاه‌های مربوطه، فضاسازی محیطی با رویکرد شادابی و نشاط ایجاد کنند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋