🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

همکاری پست خراسان رضوی با ۶۸ ناشر در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش گروه استان های  اخبار  از مشهد ، سید احمد موسوی  مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: طی هماهنگی با نمایندگان ناشران و پست مقرر شد کتاب‌های خریداری شده از این انتشارات در نمایشگاه کتاب تهران در قالب استاندارد آماده سازی و لفاف بندی شده و پس از الصاق فاکتور به آدرس خریداران ارسال گردد.

او با اشاره به اهتمام شرکت پست در ترویج فرهنگ کتابخوانی افزود: اقدامات این اداره کل در اجرای تعهدات پست برای توزیع کتاب‌های نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به خریداران با رعایت دقت، زمانبندی و سرعت مناسب از اوایل بهمن ماه انجام خواهد شد.

پست خراسان رضوی دارای ۳۷۲ واحد پستی شهری و ۲۵ واحد پستی روستایی است.

میانگین ترافیک روزانه اقلام پستی در ۹ ماه امسال در اداره کل پست خراسان رضوی شامل مرسولات عادی، امانات، خرید اینترنتی و دیگر خدمات، ۳۱ هزار مرسوله وارده و ۲۱ هزار مرسوله صادره است.

پس از لغو نمایشگاه کتاب تهران در فروردین ماه امسال به خاطر محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استفاده از تجربیات دیگر کشور‌ها تصمیم به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب گرفت.

در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی ثبت‌نام کردند و بالغ بر ۱۰۰ هزار عنوان کتاب آماده عرضه در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران قرار دارد. ۱۸۰ ناشر خارجی با ۲۰ هزار عنوان کتاب، ۱۴۲ نهاد فرهنگی و آژانس ادبی در بخش رایت‌سنتر نیز در این نمایشگاه حضور دارند و ۱۴۵ نشست رونمایی کتاب، ۲۰ نشست بین‌المللی و ۲۵ نشست داخلی با حضور ۱۸۰ سخنران داخلی و خارجی نیز در این راستا برگزار خواهد شد.

مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: پست استان در نمایشگاه مجازی کتاب تهران توزیع کتاب‌های ۶۸ ناشر خراسان رضوی به سراسر کشور را بر عهده خواهد داشت.

 

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋