🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

از دسترسی نداشتن به اینترنت در روستای قنبر بای تا افزایش قیمت بلیط هواپیما

پیام‌های رسیده در تاریخ بیستم و هشتم دی ماه در (صدای مردم) سایت اخبار، در این بسته قابل مشاهده است.

به گزارش گروه شهروند خبرنگار اخبار ، پیام‌ها و درخواست‌های ارسالی شما به سایت اخبار (صدای مردم) به نشانی www.yjc.ir روزانه در قالب یک بسته منتشر می‌شود.

 

از

 

اوضاع نابه سامان شرکت پست استان تهران

متاسفانه با توجه به تبلیغات گسترده در خصوص خریدهای اینترنتی و عدم حضور در خیابان ها و اماکن شلوغ ۱۲ روز است که بسته پستی اینجانب در مرکز تجزیه تهران مانده و اعتراض هم ارسال کردم پاسخ های زیر رو ارسال کردن خواهشمندم پیگیری نمایید .

نرخ بلیط هواپیما

باسلام چرا به قیمت بلیط هواپیما ورود نمی کنید پیگیری کنید

پیگیری آزمون های استخدامی که برگزار می شود

باسلام

باتوجه به این که متولی برگزاری آزمون ها سازمان سنجش است آزمون به موقع برگزار می شود ولی باقی مراحل فرسایشی می باشد گاهاً برا خود من همین الان آزمون تامین اجتماعی شرکت کرده بعد از دوماه از برگزاری آزمون نتایج اعلام و بنده قبول شدم حال دو ماه رد شده هنوز برا مصاحبه دعوتی از قبول شدگان نشده و دریغ از یک اطلاعیه و پاسخی هم ادارات شهرستان ندارن که بدهند و تهران هم زنگ میزنیم میگن معلوم نیس و دلیل کرونا را می آورد که دیگر ارگان ها برگزارشده،لذا تقاضا دارم موضوع را پیگیری فرماید.باتشکر

اینترنت

سلام

روستای قنبر‌بای در ۸۷ کیلومتری از شهرستان اسفراین واقع شده است و بزرگ ترین روستای بخش بام و صفی‌آباد است و حدود ۳۰۰خانوار جمعیت دارد.

مشکل این روستا در این وضعیت نا به سامان کرونایی مشکل اینترنت این روستا می‌باشد که با وجود دَکَل ۶۰ متری امکان سرویس دهی اینترنت این روستا را ندار و دانش آموزان که به صورت مجازی تحصیل می کنند مجبور به خرید دستگاه مدم می شوند که آن‌هم در روستا فقط به ۵۰ خانوار خط اشتراک اینترنت داده می شود و ما بقیه خانوار روستا و دانش آموزان از این امکان نیز بی‌بهره می‌مانند. لزا خواهش مندیم که این موضوع برسی و پیگیری شود تا مردم و علل خصوص دانش آموزان روستا از این امکان بهرمند شوند.

با تشکر

مدرک تحصیلی

با سلام . خدمت باشگاه خبرنگاران . لطفا درمورد مدرک تحصیلی کارکنان بازنشسته نظامی که مدرک کاردانی و کارشناسی درحین خدمت گرفته ودرسامانه یگان درج ولی مدرک آنان درسازمان بازنشستگی ساتا ن م محاسبه نگردیده است پی گیری ‌و مساعدت واقدام گردد. باتشکر

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋