🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

فداکاری سربازان مرزبان در رساندن زن باردار به بیمارستان

حمل ۲ کیلومتری زن باردار در برف سنگین!
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی اخبار ، ویدئویی که سربازان مرزبانی هند در منطقه کشمیر را در حال حمل یک زن باردار نشان می‌دهد مورد توجه کاربران قرار گرفته است. پس از آنکه راه ارتباطی منطقه «کوپوارا» در کشمیر به علت بارش برف شدید قطع شد این زن محلی که بایستی فورا به بیمارستان اعزام می‌شد توسط سربازان تا محل استقرار آمبولانس حمل شد.

سربازان مرزی در کشمیر زن بارداری را که باید سریعا به بیمارستان منتقل می‌شد به مسافت ۲ کیلومتر در برفی سنگین حمل کردند.

ساعت ۱۱.۳۰ سه شنبه شب بود که مرزبانان هندوستانی در منطقه «کارال پورا» کشمیر تماسی از یک مرد محلی با نام «شیخ منظور احمد» مینی بر درخواست کمک دریافت کردند. شیخ احمد در این تماس به مرزبانان گفت که زنش باردار است و باید فورا به بیمارستان منتقل شود.

ویدئویی که منتشر شده است نشان می‌دهد سربازان در حالی که تقریبا تا زانو در برف فرو می‌روند این زن را بر روی یک تخت چوبی حمل می‌کنند. این ویدئو اولین بار توسط وزیر دفاع هند در توئیتر منتشر شد. او در توضیح این ویدئو نوشت: «بارش برف سنگین در کشمیر افراد محلی به ویژه افراد ساکن در مناطق مرتفع را با مشکل روبه‌رو کرد. تماشا کنید که سربازان ما در برف سنگین چطور یک زن باردار را برای انتقال به بیمارستان حمل می‌کنند.»

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این زن که هویتش مشخص نشده خوشبختانه به موقع به بیمارستان منتقل شد و نوزادش را که یک پسر بود به دنیا آورد. انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی هند با واکنش کاربران محلی همراه بود و بسیاری سربازان مرزبان این کشور را به خاطر فداکاری و رشادت هایشان مورد تمجید قرار دادند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋