🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

در دوران کرونا ۱۳ بیمارستان جدید ساخته شد افزایش ۱۱۰۰تخت به ظرفیت بیمارستان ها

وزیر راه و شهرسازی گفت: در دوران کرونا با تلاش‌های صورت گرفته ۱۳ بیمارستان در سطح کشور ساخته شد.

به گزارش  گروه استان های  اخبار ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به مهدی شهر و بازدید از پروژه بیمارستانی این شهرستان در ادامه روز دوم سفر خود به استان سمنان، با بیان اینکه یکی از بخش‌هایی که دولت نگاه ویژه به آن‌ها دارد، مقوله بیمارستان‌ها است، بیان داشت: ۱۳ بیمارستان در سراسر کشور در دوران کرونا ساخته شده است.

او با بیان اینکه این بیمارستان‌ها یک هزار و ۱۰۰ تخت به ظرفیت بیمارستانی کشور افزودند، تاکید کرد: بیمارستان مهدی شهر و شهمیرزاد، متأسفانه به دلایل مختلف متوقف بود و ۱۴ سال گذشته، با تلاش راه و شهرسازی خوشبختانه در طی همین یک و نیم الی دو سال اخیر، جبران شده است و وضعیت نسبتاً خوبی دارد و در حال آمادگی برای بهره برداری است.

وزیر راه با بیان اینکه شرایط بهداشت و درمان متأثر از کرونا، الزامات خود را تغییر کرده می‌بیند و لذا طبیعتاً ضروری و لازم است که حتماً خواسته‌های جدید بهداشت و درمان استان سمنان نیز در نظر گرفته شود، ابراز داشت: طبیعی است که این مسائل مقداری زمان می‌برد، اما مانع از اینکه بیمارستان مهدی شهر تا پایان سال ۹۹ توسط وزارت بهداشت تجهیز شود، نخواهد شد.

اسلامی افزود: توسعه زیرساخت‌های کشور و شبکه بهداشت و درمان در زمره مواردی است که برای رفاه مردم محسوب می‌شود و امیدواریم بتوانیم پروژه‌های مرتبط را با سرعت انجام دهیم تا مردم از آن بهره‌مند شوند.

او درباره مشکل دسترسی بیمارستان مهدی شهر نیز، گفت: من اگر زمانی که قرار بود این بیمارستان جانمایی شود اگر مسئولیتی داشتم هرگز نمی‌گذاشتم این بیمارستان در این مکان ساخته شود که حالا مشکل دسترسی داشته باشد. این بیمارستان شتاب زده جانمایی شده و مشکل دسترسی دارد و دقیقاً در مسیر پرشتاب نیز قرار گرفته است لذا باید تمهیدات خاص ترافیکی برای آن اتخاذ شود که پیشنهاد شده راه و شهرسازی با شهرداری مهدی شهر برای انجام این امر همکاری کنند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋