🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی ویژه سرطان در مشهد آماده بهره برداری است

رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد گفت: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی "ناظران" مشهد ویژه درمان بیماران سرطانی که به دست خیران احداث شده، آماده بهره برداری است.

به گزارش گروه استان های  اخبار  از مشهد ، حمید مستشاری رئیس هیات مدیر انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد با اشاره به بهره برداری از بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی "ناظران" مشهد ویژه درمان بیماران سرطانی، گفت: ساخت این بیمارستان از سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲۹ هزار مترمربع آغاز شده است.


او افزود: بیمارستان ناظران تکمیل کننده فعالیت مرکز درمانی رضا (ع) است که از سال‌ها پیش به همت انجمن حمایت از بیماران سرطانی راه اندازی شده است.

 

رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی مشهد ادامه داد: بیماران سرطانی پذیرش شده در بیمارستان ناظران پس از جراحی برای درمان‌های تکمیلی شیمی درمانی و پرتو درمانی به مرکز درمانی رضا (ع) ارجاع داده می‌شوند.

مستشاری بیان کرد: هم اکنون مجهزترین و کامل ترین مراکز درمان بیماری سرطان به همت این انجمن دایر است و هدف ما این است بیمارانی که پول ندارند از درمان محروم نشوند.


وی وجود مهمانسرا با ۶۰ تخت و توزیع غذای گرم و رایگان به خانواده بیماران نیازمند را از جمله خدمات ارائه شده عنوان کرد.

پیشرو در خدمات هتلینگ بیمارستانی

 مسعود خانی رئیس بیمارستان ناظران مشهد نیز گفت: این بیمارستان با معماری ایرانی و زیبا در ارائه خدمات هتلینگ از مراکز پیشرو کشور به شمار می‌رود.


او افزود: تجهیزات پاراکلینیکی، تصویربرداری، دستگاه سی. تی. اسکن، آسیب شناسی و آزمایشگاه این بیمارستان مجهزترین نوع در کشور است.


رئیس بیمارستان ناظران مشهد ادامه داد: نخستین دستگاه ام. آر. آی open مشهد در این بیمارستان افتتاح می‌شود به طوری که در این دستگاه نیازی به محفظه برای ورود بیمار نیست و این امر نقش مهمی در پیشگیری از ترس بیمار دارد.

خانی بیان کرد: وجود اتاق‌های عمل مجهز و هوشمند و دستگاه امحای زباله از قابلیت‌های دیگر این بیمارستان است.


او با اشاره به اشتغالزایی این بیمارستان تصریح کرد: در مرحله اول از بین ۱۱ هزار نفر که برای آزمون استخدامی شرکت کردند، ۳۸۸ نفر در رشته‌های مختلف پذیرفته شدند که از اول بهمن ماه همزمان با آغاز فعالیت این بیمارستان کار خود را آغاز می‌کنند.

 

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋