🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

اعتراف به ۴۵ فقره موبایل قاپی در تهران

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ موبایل قاپ و کشف ۴۵ فقره سرقت در شمال تهران خبر داد.

اعتراف به ۴۵ فقره موبایل قاپی در تهران
به گزارش گروه اجتماعی اخبار ، ، سرهنگ بهزاد اختیاری رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی گفت : با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده پایگاه دوم پلیس آگاهی بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت‌های خاص این پایگاه قرار گرفت.
وی گفت: با تجمیع پرونده‌های مشابه و حضور در محل‌های سرقت، مشخص شد که سرقت‌ها توسط دو سارق حرفه‌ای به نام‌های غفور و سیروس انجام شده است.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی با بیان اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه جدید این سارقان در حوالی خیابان مختاری شناسایی شد، افزود: با هماهنگی‌های قضائی تیمی از کارآگاهان به مخفیگاه سارقان اعزام و موفق شدند در یک عملیات منسجم هر دو متهم را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به ۴۵ فقره سرقت معترف و اظهار داشتند، با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت تلفن همراه سرنشینان خودرو‌ها و رهگذرانی که مشغول مکالمه با تلفن همراه بودند، قاپیده و از محل می‌گریختیم و سپس با فروش آن‌ها به تعدادی مالخر، هزینه‌های زندگی مان را تامین می‌کردیم.

سرهنگ اختیاری با اشاره به اینکه متهمان پس از تحقیقات اولیه به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار تامین کیفری مناسب مجددا برای شناسایی مال باختگان در اختیار این پایگاه قرار گرفتند، اضافه کرد: تا کنون کلیه مال باختگان شناسایی و متهمان را سارق گوشی‌های خود معرفی کرده اند.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری مالخران کماکان ادامه دارد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋