🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

قلعه نویی: آلومینیوم با خطیبی آینده درخشانی دارد پورحمیدی پدیده لیگ برتر می شود

مربی دروازه بان‌های تیم فوتبال آلومینیوم اراک در وضعیت این روز‌های این تیم تازه لیگ برتری شده، توضیحاتی داد.

علی قلعه نویی مربی دروازه بانان تیم فوتبال آلومینیوم اراک در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال  گروه ورزشی اخبار ، در رابطه با وضعیت این روز‌های این تیم اراکی اظهار داشت: این روز‌ها شرایط تیم آلومینیوم بسیار خوب است. رسول خطیبی (سرمربی آلومینیوم) از نظر تاکتیکی و روانی روی بازیکنان کار کرده است و آمادگی آن‌ها در سطح قابل قبولی قرار دارد.

او ادامه داد: همه شاهد نتیجه تلاش‌های خطیبی و بازیکنان ما را در بازی مقابل فولاد بودند که موفق شدیم یک امتیاز با ارزش در خارج از خانه کسب کنیم.

از عملکرد دروازه بان‌های آلومینیوم رضایت کامل دارم

مربی دروازه بانان آلومینیوم در خصوص عملکرد دروازه بان‌های این تیم در ۴ بازی اخیر بیان کرد: در بازی اول مقابل تیم نساجی شرایط مناسبی نداشتیم و به طور کلی اعضای کادر فنی تیم ما، هفته دوم را آغاز رقابت‌های آلومینیوم در لیگ برتر می‌دانند. از زمانی که تیم مدیریتی آلومینیوم به خواسته‌های خطیبی عمل کرده و چند بازیکن با کیفیت خریداری کردند، وضعیت تیم ما دگرگون شد. به مرور زمان عملکرد تیمی ما بهتر هم خواهد شد.

قلعه نویی درباره دیدار آلومینیوم با ماشین سازی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر گفت: ان شاالله با یک نمایش خوب بتوانیم اولین ۳ امتیاز فصل را کسب کنیم. این پیروزی برای ما حیاتی است و در صورت پیروزی شرایط روحی بازیکنان هم بهتر می‌شود.

او درباره شرایط دروازه بان‌های تیم فوتبال آلومینیوم اظهار کرد: دروازه بان‌های آلومینیوم نامدار نیستند، اما عملکرد خوبی داشته اند. شرایط بدنی محمد ناصری در ابتدای فصل خوب نبود، اما در حال حاضر آمادگی خوبی دارد. رضا حسن پور هم از نظر آمادگی بدنی در وضعیت مناسبی قرار دارد.

قلعه نویی: آلومینیوم با خطیبی آینده درخشانی دارد/ پورحمیدی پدیده لیگ برتر می‌شود

قلعه نویی ادامه داد: با اضافه شدن حسین پورحمیدی به تیم آلومینیوم، رقابت میان آن‌ها بیشتر شده و این به سود تیم ما است. من جدا از تیم چندین جلسه اختصاصی با آن‌ها کار کردم و از شرایط هر ۳ نفر آن‌ها راضی هستم.

پورحمیدی پدیده لیگ برتر می‌شود

مربی دروازه بان‌های آلومینیوم در خصوص "کلین شیت"‌های پورحمیدی در ۲ بازی اخیر اظهار کرد: پور حمیدی انگیزه بسیار زیادی دارد و در مقابل مس رفسنجان و فولاد خوزستان عملکرد فوق العاده‌ای داشت. او به اندازه‌ای برای پیشرفتش تلاش می‌کند که هر روز درخواست تمرین اختصاصی از من دارد. من فکری می‌کنم پورحمیدی پدیده دروازه بانی این فصل از لیگ برتر باشد. به نظرم او حتی در نیم فصل دوم شانس پوشیدن لباس تیم ملی را هم دارد.

قلعه نویی درباره پیش بینی خود از عملکرد آلومینیوم در ادامه رقابت‌های لیگ برتر گفت: از آن جایی که چند بازیکن به تازگی به تیم ما اضافه شده اند، مدتی زمان می‌برد تا به هماهنگی کامل برسیم. اگر خطیبی تا آخر فصل در کنار آلومینیوم بماند، این تیم توانایی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر را دارد چراکه توان فنی و مدیریتی خطیبی بسیار بالا است.

او ادامه داد: من فکر می‌کنم آلومینیوم به بهترین تیم شهرستانی لیگ تبدیل شود، همان طور که در فصل گذشته ماشین سازی با خطیبی شرایط خوبی داشت فکر می‌کنم شرایط آن تیم یک بار دیگر در آلومینیوم با حضور خطیبی تکرار شود.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋