🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

محمود فکری در دوران بازیگری مثل یک مربی در زمین بود

وحید طالب‌لو، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره موضوعاتی پیرامون این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش گروه ورزشی اخبار ، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، وحید طالب‌لو ، پیشکسوت باشگاه استقلال به موارد مختلفی اشاره کرد و گفت: محمود فکری، کاپیتان استقلال بوده است و سال‌ها در این تیم بازی کرده و به استقلال تعصب دارد. قطعا او برای استقلال گزینه بسیار خوبی است. او در سال‌های گذشته، نشان داده یک مربی توانمند است. او قدرت رهبری و مدیریت دارد.

او ادامه داد: محمود فکری در دوران بازیگری مثل یک مربی در زمین بود. نه این که به زور بلکه با احترام، تیم را در زمین مدیریت می‌کرد. این چیزی است که در ذات شخصیت اوست. باید به فکری وقت داد. من برای محمود فکری خیلی احترام قائل هستم.

طالب‌لو افزود: چند بازیکن جدید و کادر جدید به استقلال اضافه شده‌اند و کمی زمان می‌خواهند تا هماهنگی ایجاد شود. من فکر می‌کنم فکری می‌خواهد با کمترین تغییرات نسبت به فصل قبل، تیم را به میدان بفرستد تا بازیکنان جدید آرام آرام به ترکیب اضافه شوند. در کنار فکری افراد با تجربه‌ای مثل مرفاوی و مظلومی هستند. نیمکت استقلال را که می‌بینیم، خانواده استقلال را می‌بینیم. از چند نسل استقلال، در این تیم هستند. باید یک دل باشیم تا تیم به موفقیت برسد.

او تصریح کرد: با شرایطی که در لیگ فوتبال ایران می‌بینم، تیم ما پتانسیل قهرمانی را دارد. استقلال باید شاداب تر کار کند و من فکر می‌کنم هنوز بدنسازی تیم به آن شکل مدنظر انجام نمی شود و در هفته‌های پیش رو، بازیکنان شاداب‌تر خواهند شد و تیم شکل اصلی خود را پیدا می‌کند. معتقدم رشید مظاهری و سیدحسین حسینی می‌توانند به هم کمک کنند. اگر این اتفاق بیفتد هم این ۲ دروازه‌بان خوب رشد می‌کنند و هم استقلال به موفقیت می‌رسد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋