🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

اردوی تیم ملی فوتسال، اوایل بهمن برگزار می شود

دور جدید تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتسال قرار است پس از ۴ ماه تعطیلی، از اوایل بهمن ماه و در تعطیلات نیم فصل اول لیگ برتر برگزار شود.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی اخبار ، تیم ملی فوتسال کشورمان ابتدا قرار بود آذر ماه در مسابقات جام ملت‌های آسیا شرکت کند و پیش از شروع این رقابت‌ها، کادر فنی تیم ملی ۳ اردوی آماده سازی برای ملی پوشان تدارک دیده و قرار بود آخرین اردوی تیم ملی قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا، ۱۶ آبان ماه برگزار شود، اما با شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن در تمامی نقاط جهان، کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تصمیم گرفت این مسابقات را لغو و به جای آذر، در فروردین ماه سال آینده برگزار کند و به همین دلیل اردوی تیم ملی هم در آبان ماه لغو شد.

تیم ملی فوتسال کشورمان در ماه‌های بهمن و اسفند که با ایام فیفادی همزمان شده، قرار است به مصاف چند تیم اروپایی و آفریقایی برود که هنوز هیچ نامی از این کشور‌ها برده نشده و کمیته فوتسال این روز‌ها در حال تلاش و برنامه ریزی است تا تیم ملی بتواند از این فرصت به وجود آمده، بهترین استفاده را برده و بازیکنان کشورمان با آمادگی بالایی به مصاف رقبای خود در جام ملت‌های آسیا بروند

از همین رو شنیده می‌شود که دور جدید آماده سازی تمرینات تیم ملی فوتسال کشورمان قرار است بعد از ۴ ماه تعطیلی، از اوایل بهمن ماه و بعد از پایان نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر (۵ تا ۱۶ بهمن زمان تعطیلات نیم فصل اول لیگ برتر است) برگزار شود. همچنین در این فاصله زمانی که در روز‌های فیفادی قرار دارد، ملی پوشان کشورمان چند بازی دوستانه با تیم‌های مختلف جهان انجام خواهند داد.

تیم ملی فوتسال کشورمان، خود را برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند که از ۳ تا ۱۴ فروردین ماه به میزبانی کویت و در ورزشگاه شیخ سعد آل عبدالله برگزار می‌شود و ملی پوشان کشورمان در این رقابت‌ها در گروه چهارم با تیم‌های ملی عربستان، کره جنوبی و تایلند هم‌گروه شده است. همچنین ۵ تیم اول این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۱ را که شهریور ماه سال آینده در لیتوانی برگزار می‌شوند را کسب می‌کنند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋