🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

مذاکرات ساروی ها با ۳ گزینه برای انتخاب سرمربی

مسئولان تیم فوتسال شهروند ساری، برای انتخاب سرمربی جدید تیمشان با ۳ گزینه مورد نظر وارد مذاکره شده‌اند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال  گروه ورزشی اخبار ،کمتر از ۲ هفته دیگر، فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال شروع می‌شود و این در حالی است که هنوز وضعیت سرمربی تیم شهروند ساری برای فصل بعد مشخص نشده است و مسئولان این باشگاه فعلا با هیچ گزینه‌ای به توافق نرسیده‌اند و به همین دلیل بازیکنان این تیم نمی‌دانند که در نهایت چه کسی قرار است به عنوان سرمربی جدید بر روی نمیکت این تیم بنشیند.

ظاهرا مسئولان تیم فوتسال شهروند ساری تا امروز با ۳ گزینه برای فصل بعد صحبت‌هایی را انجام داده اند تا در صورت توافق، بتوانند هدایت این تیم را بر عهده او بگذارند.

به نظر می رسد، مدیران این باشگاه تصمیم دارند تا آن جا که امکان دارد از سرمربی غیر بومی در تیمشان استفاده کنند و شاید به همین خاطر است که انتخاب سرمربی جدید این تیم کمی طولانی شده است. از بین این ۳ گزینه مورد نظر، ۲ نفر آن‌ها بومی و ۱ نفر غیر بومی هستند و باید منتظر ماند و دید در نهایت مسئولان شهروند ساری با کدام مربی می‌توانند به توافق برسند.

طبق گفته مسئولان باشگاه شهروند ساری، دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در مسابقات لیگ برتر قرار است از امروز بعدازظهر در سالن شهید سید رسول حسینی ساری برگزار شود و تمرینات این تیم تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید، زیر نظر مسعود نجاریان برگزار می‌شود. به نظر می‌رسد که تا اواخر این هفته یا نهایتا اوایل هفته آینده، تکلیف سرمربی جدید این تیم مشخص خواهد شد.

ساروی‌ها در هفته اول مسابقات لیگ برتر با قرعه استراحت رو به رو شده اند و این فرصت خوبی برای مسئولان این تیم است تا بتوانند در بهترین زمان ممکن سرمربی جدید تیمشان را مشخص کنند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋