🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

نکونام: زمان آغاز لیگ را به خاطر یکی، ۲ تیم به تعویق انداخته اند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص مسائل مختلف صحبت‌هایی را بیان کرد.

به گزارش گروه ورزشی اخبار ،  جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص تعویق رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: برنامه لیگ اظهار داشت:  چون یکی، ۲ تیم آماده نبودند بازی‌ها را به تاریخ دیگری موکول کرده اند.

او در خصوص اینکه این برنامه با نظر ستاد کرونا لغو شده است، بیان کرد: قطعا ستاد کرونا تشخیص داده که بازی‌ها برگزار نشود، ولی با ۴-۵ روز هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

سرمربی تیم فولاد با تاکید بر اینکه این برنامه ریزی عجیب است عنوان کرد: در این وسط تیم ملی با بوسنی بازی دوستانه دارد و این دیگر شاهکار برنامه ریزی است. ما برنامه ریزی را درست انجام دادیم، اردو گذاشتیم، ولی الان این شرایط به سود تیم‌هایی است که آماده نیستند. ما از این موضوع ناراحت و گله‌مند هستیم. نه فقط ما بلکه بقیه تیم‌ها ناراحت هستند. شرایط الان نابرابر است و تصمیم‌ها گرفته شده است.

نکونام تاکید کرد: وقتی تمرینات تیم‌هایی که سازمان نداشت و درست انجام نمی‌شد کاملا مشخص بود آن‌ها با خیال راحت تمرین می‌کردند. از اول مشخص بود که بازی‌ها در موعد مقرر برگزار نمی‌شود.

وی در خصوص اینکه آیا اعضای تیمش موارد بهداشتی را رعایت می‌کنند یا خیر، گفت: کرونا نیاز به بهداشت و رعایت دارد و شما می‌دانید سال گذشته ما بیشترین لطمه را خوردیم. بچه‌ها در حال حاضر رعایت می‌کنند و امیدوارم مشکلی پیش نیاید.

نکونام در خصوص اینکه ممکن است وقفه‌ها طولانی شود گفت: ما همه چیز را پیش بینی کردیم، ولی مطمئنا آسیب دیدگی‌ها به فوتبال و تیم‌ها ضربه می‌زند. مهم نیست بازی‌ها ۲۰ روز دیرتر برگزار شود به شرطی که کرونا از کشور خارج شود، ولی با ۵ روز عقب انداختن هیچ چیزی درست نمی‌شود. تازه قرار نیست قرنطینه‌ای هم رعایت شود. چرایش را نمی‌دانم!

نکونام در خصوص اینکه آیا یک هفته باعث می‌شود تیم‌های نا آماده به شرایط مطلوب برسند عنوان کرد: اینکه در یک هفته اتفاق می‌افتد یا نه درست نیست. وقتی قرار است یک بازی نجام شود و سپس تیم ملی بازی دوستانه داشته باشد این‌ها باعث می‌شود یکسری فرصت برای بقیه به وجود بیاید. به هر حال یکسری چیز‌ها مشخص است، ما در این فوتبال بازی کردیم و یکسری چیز‌ها را می‌فهمیم. جنگ نابرابر به این دلیل است که یکسری تیم‌ها زحمت می‌شکند و یکسری تیم‌ها در مرور زمان زحمتی می‌کشند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋