🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

مسئولان لرستان قانون، عدل و انصاف را در استخدام ها رعایت کنند

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مسئولان استان اگرمی‌خواهند مدال امین الله را برگردنشان آویزن شود باید قانون، عدل و انصاف را رعایت کنند گفت: آنچه مردم را آزار می‌دهد عدم توجه به فرصت های شغلی برابر در ادارات استان است .

به گزارش خبرنگار گروه استان های  اخبار   ازلرستان ، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی،نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با مدیرعامل و جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه، مردمی و عام المنفعه است اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در آسیب‌ها و حوادث به سرعت جهت کمک رسانی به مردم حضور پیدا می‌کند که علی‌رغم جنبه سازمانی یک وظیفه دینی است و به معنای دیگر همه مردم عضو هلال احمر هستند.

او افزود: هر کسی رسیدگی به امور مسلمانان کوتاهی کند مسلمان کامل نیست در همین راستا هم مسلمانی که شهادتین را گفت یک عضو از هلال احمر است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: هلال احمر در امدادهای تخصصی نیازمند افراد دانا و توانمند است که خوشبختانه هلال احمر استان لرستان بر اساس گزارشی که ارائه شد در این راستا تاکنون اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

او بیان کرد: برخی دستگاه‌ها اگر کارشان را به خوبی انجام ندهند آثار عدم کمیت و کیفیت کارشان به سرعت نمایان نمی‌شود ولی هلال احمر سازمانی است که اگر هنگام حوادث به موقع وارد عمل نشود کمیت و کیفیت کارشان به سرعت آشکار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه هلال احمر سازمانی است که تاب کم کاری را ندارد گفت: استان لرستان سال گذشته دو مرتبه دچار سیل شد که با حضور به موقع هلال احمر متوجه شدیم رسیدگی به مردم آسیب دیده بسیار مفید، ارزشمند کارساز و در بالا بردن روحیه افراد آسیب دیده بسیار موثر است.

او با اشاره به ابقاء مدیر عامل فعلی هلال احمر تصریح کرد: مردم از مدیر جدید آورده جدید می‌خواهند برهمین اساس باید در درون و بیرون از سازمان از افراد مبتکر، خوش فکر و توانا برای آورده‌های جدید بهره گرفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به فعالیت نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: بهره بردن از نیروهای داوطلب هلال احمر جهت حوادث ناگهانی بسیار اهمیت است و همچنین باید با به کارگیری جوانان مومن، پای کار، معنویت‌گرا و اخلاق مدار آمادگی لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشد.

او با بیان اینکه هر چه بتوانیم مسائل فرهنگی و دینی را عمق ببخشیم در کارها موفق می‌شویم اظهار داشت: با توجه به اینکه هلال احمر با مردمداری خلق و خوی‌های متفاوت در ارتباط است بر همین اساس کارکنان هلال احمر باید از ظرفیت بالا، صبر و شکیبایی در مقابله با ناملایمات برخوردار باشند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ضمن تاکید برمقابله با فرصت شغلی نابرابر افزود: آنچه امروز مردم را آزار می‌دهد می‌بینند با تبعیض و عدم رعایت عدل و انصاف افرادی در دستگاه‌های دولت جذب می‌شوند در همین راستاکسی که می‌خواهد مدیر باشد باید توصیه ناپذیر باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: مسئولان استان اگرمی‌خواهند مدال امین الله را بر گردنشان آویزن شود باید قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها و سایر امور رعایت کنند.

او با بیان اینکه آنچه مردم را آزار می‌دهد عدم توجه به فرصت‌های شغلی برابر است بیان کرد: متاسفانه گاهی از دستگاه‌ها اخباری شنیده می‌شود که بسیار ناراحت کننده است و استخدام‌ها بر اساس نسبت فامیلی انجام می‌شود پذیرفته نیست بلکه باید فرصت شغلی برابر باشد و برای استخدام‌ها فراخوان عمومی زده شود.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋