🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

نتایج مسابقات مجازی ووشو

نتایج مسابقات مجازی ووشو در ۳ بخش ساندا، تالو و آمادگی جسمانی مشخص شد.

به گزارش گروه ورزشی اخبار ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر و ارسال بیش از ۳ هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند:

 آمادگی جسمانی آقایان

 رده سنی نونهالان

۱- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

۲- علی نصیری از آذربایجان شرقی

۳- عطا نصیری از آذربایجان شرقی

 رده سنی نوجوانان

۱- امیرعلی کامیابی از تهران

۲- شروین علیجانی از لرستان

۳- علی، ولی زاده از آذربایجان شرقی

رده سنی جوانان

۱- رضا فلاحی از البرز

- رده سنی بزرگسالان

۱- ناصر اسلامی از تهران

۲- ایمان برزگر از خراسان جنوبی

۳- مظفر کاویان‌پور از مازندران

آمادگی جسمانی بانوان

 رده سنی نونهالان

۱- نیوشا حق‌زاده اشلق کندی از البرز

۲- آوا حسن‌علی‌زاده از تهران

۳- هلیا حرفتی از تهران

 رده سنی نوجوانان

۱- پانی کلبادی از مازندران

۲- آیلار قنبری سروینه باغی از مازندران

۳- نازنین نرگس رئیسیان از مازندران

رده سنی جوانان

۱- فاطمه کیانی از هرمزگان

۲- ریحانه جهانی از تهران

۳- زینب دشت‌آبادی از یزد

رده سنی بزرگسالان

۱- سوگند سینکایی چتن از مازندران

۲- ساناز چراغی از تهران

۳- پریسا عزیزی از البرز

 تالو بزرگسالان آقایان

بسته اول (چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- فاتح حیدریان از کردستان

۲- پوریا قربان‌پور از تهران

۳- میر مهدی آنامقی از آذربایجان غربی

بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- مصطفی حسن‌زاده از فارس

۲- محمدعلی مجیری از اصفهان

۳- مهدی خانی از اصفهان

بسته چهارم (تای چی چوان- تای چی جین)

۱- مهدی اخلاق عالی از فارس

۲- ناصر اسلامی از تهران

۳- رامیار احمدپور از آذربایجان غربی

 تالو بزرگسالان بانوان

بسته اول (چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- مهسا سادات سجادی از اصفهان

۲- زهرا جلیلی پرنی از البرز

۳- نرگس عسگری از تهران

بسته دوم (چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- منیره پناهی از اصفهان

۲- نوشین محمدپور از آذربایجان غربی

۳- عاطفه کمالی روستا از البرز

بسته چهارم (تای چی چوان- تای چی جین)

۱- مریم طاهری از آذربایجان شرقی

۲- ماه‌نوش سادات موسوی از تهران

۳- آلا عسگری‌فر از خوزستان

 تالوی جوانان آقایان

بسته اول (چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- حسین قبله‌نما مقدم از گیلان

۲- پارسا بهرام‌زاده از البرز

۳- بردیا شیخ بهایی از اصفهان

بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- شاهین بنی طالبی از اصفهان

۲- امیرمهدی پرنده از اصفهان

۳- بنیامین تنی از هرمزگان

تالوی جوانان بانوان

بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- حنانه میرزایی از البرز

۲- حانیه گلشن از اصفهان

۳- الینا صالح نمدی از آذربایجان غربی

بسته چهارم (تای چی چوان- تای چی جین)

۱- هانیه احمدی از چهارمحال و بختیاری

۲- زهرا چهری از کرمانشاه

۳- سحر منوچهرآبادی از کرمانشاه

 تالوی نوجوانان آقایان

بسته اول (چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

۱- امیرعلی فتحیان دستگردی از اصفهان

۲- محمدپارسا مددی از تهران

بسته دوم (چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- پویا حاتمی از اصفهان

۲- امیرحسین باقرزاده از هرمزگان

۳- محمدصالح عظیمی دستگردی از اصفهان

بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- یونس خدایی از اصفهان

۲- امیرعلی میلابی از تهران

۳- عرفان زارعی از اصفهان

 تالوی نوجوانان بانوان

بسته دوم (چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

۱- نرجس ابراهیمی از تهران

۲- نوا معینی‌فرد از مازندران

۳- زهرا نظری از آذربایجان شرقی

بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

۱- ترنم صادقی از اصفهان

۲- نگار احمدی از اصفهان

۳- فاطمه کریمی دهکردی از چهارمحال و بختیاری

 تالوی نونهالان آقایان

بسته اول (چانگ چوان-جین شو)

۱- محمدهادی دهقانی از اصفهان

۲- محمدرضا غرقابی از تهران

بسته دوم (چانگ چوان-چیانگ شو)

۱- ماهان مختارزادگان از اصفهان

۲- محمدحسن حجی‌زاده از خراسان رضوی

بسته سوم (چانگ چوان-دائوشو)

۱- امیررضا طاهری از اصفهان

۲- عرفان رحمت پناه از اصفهان

۳- علی نصیری از آذربایجان شرقی

بسته چهارم (چانگ چوان-گوئن شو)

۱- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

۲- سامیار صادقی از اصفهان

۳- آریا قربانی از چهارمحال و بختیاری

 تالوی نونهالان بانوان

بسته اول (چانگ چوان-جین شو)

۱- ساره حسی مقدم از اصفهان

۲- نیوشا حق‌زاده از البرز

۳- هلنا متینی از تهران

بسته سوم (چانگ چوان-دائوشو)

۱- آنیسا کریمی‌زاد از ابرز

۲- ستایش احمدی‌پور از چهارمحال و بختیاری

۳- سارا اکرامی از خراسان رضوی

بسته چهارم (چانگ چوان-گوئن شو)

۱- کیمیا کیوانی از اصفهان

۲- پریا کریمی از تهران

۳- آنا محمدشریفی از اصفهان

 ساندای آقایان

رده سنی نوجوانان

۱- ارشیا مردانی ریلمه از لرستان

۲- شروین علیجانی از لرستان

۳- علیرضا عزیزی از لرستان

رده سنی جوانان

۱- محمدعلی ایدی‌زاده از ایلام

۲- کیان حصاری از خراسان رضوی

۳- محمد توانا از خراسان رضوی

رده سنی بزرگسالان

۱- مظفر کاویان‌پور از مازندران

۲- جواد قزلسوفلو از گلستان

۳- پوریا حجازی از آذربایجان غربی

 ساندای بانوان

رده سنی نونهالان

۱- فاطمه جعفری از فارس

۲- ریحانه قاسمی از البرز

۳- حنانه میرزایی از البرز

رده سنی نوجوانان

۱- مائده رادمند از تهران

۲- منا مرتضوی از مازندران

۳- فاطمه کریمی زارچی از یزد

رده سنی جوانان

۱- ریحانه جهانی از تهران

۲- فاطمه کیانی از هرمزگان

۳- زهرا مهدی ویرانی از خراسان رضوی

رده سنی بزرگسالان

۱- ثریا حاجت اردجانی از گیلان

۲- سیده نسیبه میرشهیدی بلالمی از گیلان

۳- زینب خادمی از لرستان

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋