🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

پیشبرد تحول دیجیتال نیازمند کمک پارک های علم و فناوری است

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان گفت: برای پیشبرد تحول دیجیتال نیازمند کمک پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه ها هستیم.

مهدی نقوی، معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی اخبار، اظهار کرد: اولین رویداد تحول دیجیتال فولاد مبارکه در تاریخ ۲۳ مهر با حمایت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد. برای پیشبرد تحول دیجیتال نیازمند کمک پارک‌های علم و فناوری و دانشگاه ها هستیم.

او افزود: دنیا به سمت اقتصاد نسل چهارم در حال حرکت بوده و یکی از حوزه‌های این اقتصاد بحث «تحول دیجیتال» است که باید به آن بیش از پیش توجه شود.

نقوی تصریح کرد: فولاد مبارکه اصفهان با مطالعاتی که انجام داده به این باور رسیده که مهم‌ترین گام برای آینده و ثبات شرایط بهره وری و تولید داخلی، بحث «حرکت به سمت تحول دیجیتال» است و در این زمینه دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری می‌توانند کمک زیادی برای تحقق و پیشرفت دیجیتال کنند.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان ادامه داد: برنامه‌های زیادی برای چگونگی دسترسی و حرکت به مفهوم تحول دیجیتال تدوین شده است و در سال جاری مطابق هماهنگی‌های ایجاد شده با دانشگاه‌های تهران، پارک‌های علم و فناوری و معاونت علمی و فناوری تفاهم نامه و توافق نامه‌ای به منظور پیشرفت و توسعه تحول دیجیتال امضا کردیم.

نقوی اضافه کرد: اولین مرکز تحول دیجیتال در صنعت فولاد به نمایندگی از کل فولاد ایران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران کلنگ زده شد و ساختمان آن در بهمن سال جاری به صورت رسمی افتتاح خواهد شد و در مرکز خودمان این رویداد‌ها و فعالیت‌های پیگیری می‌شوند.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان بیان کرد: با همکاری علم و فناوری دانشگاه تهران توانستیم اولین رویداد صنعت فولاد را برگزار کنیم و در این رویداد انتظار داریم تا شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های جانشین و ... به کمک ما بیایند و چالش‌های پیش رو در ۳ ماه گذشته را تحلیل کردیم و از طریق دانش همگانی ایرانیان برنامه‌ها و اهداف آینده در صنعت فولاد را تحقق خواهیم بخشید.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋