🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

زن گمشده در خانه سالمندان پیدا شد

زن میانسال که یک سال‌ونیم از خواهرش بی‌خبر بود پس‌از شکایت به پلیس او را در مرکز نگهداری سالمندان پیدا کرد.

به گزارش گروه وبگردی اخبار ، چندی قبل زن میانسالی به پلیس رفت و از ناپدید شدن خواهرش خبر داد و گفت: خواهرم کارمند بازنشسته است و به تنهایی زندگی می‌کند. ما معمولاً کمتر به ملاقات هم می‌رفتیم، اما گهگاهی تلفنی در تماس بودیم آخرین بار حدود یک سال‌و‌نیم قبل او را دیدم. بعد از آن دیگر خبری از او نداشتم و این چند ماه اخیر هم به‌خاطر کرونا از خانه بیرون نمی‌رفتم چندباری تماس گرفتم و دیدم جواب نمی‌دهد خیلی نگرانش شدم و به‌خانه‌اش رفتم، اما خواهرم خانه نبود. یکی از همسایه‌هایشان را دیدم و او به من گفت خواهرم یک سال‌ونیم است ناپدید شده و خبری از او نیست.

با شکایت زن میانسال، به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات برای یافتن زن میانسال به‌نام بلقیس آغاز شد. کارآگاهان پلیس آگاهی به استعلام از بیمارستان‌ها، پزشکی قانونی، مراکز نگهداری سالمندان و... پرداختند. اما هیچ رد و نشانی از زن میانسال در دست نبود.

بررسی‌ها برای یافتن بلقیس ادامه داشت تا اینکه روز گذشته مددکار یکی از مراکز نگهداری سالمندان با خواهر بلقیس تماس گرفت و راز ناپدید شدن زن میانسال را برملا کرد. او گفت: یک سال‌و‌نیم است که خواهرت را به مرکز ما منتقل کرده‌اند. اما چون او به‌خاطر یک تصادف حافظه و قدرت تکلمش را از دست داده بود از هویتش اطلاع نداشتیم.

در این مدت خیلی سعی کردیم که حافظه او برگردد، اما بی‌فایده بود. جلسات مشاوره برای او برگزار می‌شد تا اینکه او کم‌کم شروع به صحبت کرد. برایمان گفت که نامش بلقیس است و ساکن خیابان انقلاب و کارمند بازنشسته یکی از ادارات دولتی بوده است. او به ما گفت که برای خرید از خانه‌اش خارج شده، اما در خیابان تصادف کرده و حافظه‌اش را از دست داده و زبانش بند آمده بود. بلقیس گفت که کسی را ندارد و تنها یک خواهر دارد و شماره شما را به ما داد.

با تماس مددکار مرکز نگهداری سالمندان، پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس سهرابی، دستور تحقیقات صادر شد تا زن میانسال به خانه برگردد.

منبع: ایران

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋