Mostafa Saghaee

10 دیدگاه قدرتمند برای کمک به شما در موفقیت به عنوان یک مشاور کوچک کسب و کار

10 بینش قدرتمند برای کمک به شما در موفقیت یک مشاور کسب و کار کوچک
در مقاله قبلی "مشاوره آنلاین راه اندازی کسب و کار آزاد: راهنمای گام به گام" ما اطلاعات کافی را برای شما به اشتراک گذاشتیم تا بتوانید تجارت آنلاین مشاوره آزاد خود را شروع کنید تا به شما کمک کند درآمد خود را جایگزین کنید اگر شغل خود را از دست داده اید یا در طی چالش های فعلی کار خود را از دست داده اید اوقات اقتصادی اگر آن مقاله را نخوانده اید ، لطفاً از آنجا شروع کنید. در این مقاله ، ما آن را یک گام فراتر می بریم و در مورد 10 دیدگاه مورد نیاز برای موفقیت به عنوان یک مشاور تجارت کوچک بحث خواهیم کرد. اما ابتدا اجازه دهید به طور خلاصه در مورد آنچه در اقتصاد جهانی اتفاق می افتد و تأثیر آن بر کار مشاوره و چشم انداز استخدام با شرکت های مشاور بزرگ صحبت کنیم.

با اقتصاد جهانی چه اتفاقی می افتد؟
برای کسانی که از خود می پرسند چرا باید این مسیر مشاوره مستقل آنلاین را دنبال کنید ، ما آنچه در جهان اتفاق می افتد را توضیح خواهیم داد زیرا برای بسیاری از شما هنوز در دوران رکود اقتصادی 2008 کار نمی کردید. شما نمی دانید چقدر بد بود.

این رکود اقتصادی احتمالاً بسیار بدتر خواهد بود. مسئله این است که مردم کار نمی کنند. شما این را می دانید شما بیرون می روید ، رستوران ها خاموش هستند. شما به هر کجا می روید و هیچ اتفاقی نمی افتد. چند رستوران وجود دارد که باز هستند اما بیشتر در هتل ها هستند. تقریباً همه موارد دیگر بسته است.

اگر مردم کار نمی کنند ، چیزی تولید نمی کنند و به مشتری خدمات نمی دهند. اگر چیزی تولید نکنید نمی توانید آن را بفروشید زیرا چیزی برای فروش ندارید. اگر به مردم خدمت نکنید نمی توانید حقوق بگیرید ، بنابراین درآمد کمتری وجود دارد.

اگر شرکتی درآمد کمتری دریافت می کند ، باید هزینه های خود را کاهش دهد و اولویت بندی مجدد کند. این یک واقعیت زندگی است. این برنامه قصد دارد با تعطیل کردن بخش ها ، اخراج کارمندان ، هزینه ها را کاهش دهد و اولویت بندی مجدد کند ، آن را به هر کسی که می خواهید حق خواهی کنید ، تعدیل نیرو ، خلاص شدن از شر افراد و غیره بنامید.

مشاوران تجاری بسیار بسیار سخت متضرر خواهند شد. انتظار می رود تعدیل نیرو در شرکتهای مشاوره انجام شود. انتظار یخ زدن گسترده استخدام ها وجود دارد. این یک واقعیت است. برای شرکت های مشاوره ای ممکن است ضربه قابل توجهی وارد نکنند.

در حال فروپاشی مشاور تجارت اقتصادی رکود اقتصادی 2020 رکود اقتصادی 2021

قرار نیست خیلی سریع انجام شود
بنابراین اگر فکر می کنید این اتفاق سریع رخ خواهد داد ، شما برای یک کار جدید اقدام می کنید و همه چیز به حالت عادی برمی گردد ... کاش اینطور بود. وقتی خاموش شد ، ممکن است برای یک یا دو سال بسیار بد باشد. و شما باید هم اکنون از آن پیشی بگیرید و کاری انجام دهید که در مقابل امید به بهتر شدن اوضاع م workثر باشد.

این ممکن است برای حرفه ای ها 3 تا 5 سال طول بکشد.

آیا می توانید به عنوان مشاور بازرگانی در یک شرکت بزرگ شغل پیدا کنید؟
از نظر مشاغل جدید ، بله شرکت های مشاوره برخی افراد را استخدام می کنند. به طور خاص ، در مناطقی مانند عملیات ، چرخش ، بازسازی و غیره ، و همیشه در مدارس عالی نخبگان استخدام می شوند. اما از نظر درصدی که استخدام می کنند در مقابل درصدی که این نسبت را اعمال می کند به طور قابل توجهی کاهش یافته است. اگر نسبت قبلی 5٪ افراد متقاضی را استخدام می کرد ، اکنون به 0.5٪ کاهش یافته است.

بله ، شما همیشه می خواهید نمونه هایی از استخدام شرکت ها را بشنوید اما سوال این است که احتمال شما چیست و احتمال شما بسیار کمتر است. و سوالی که باید از خود بپرسید این است که آیا می توانید یکی از آن افراد خوش شانس استخدام شوید؟ روند خالص منفی است.

برخورد با انزوا
دومین چیزی که باید بدانید این است که منزوی هستید. در همه جای دنیا تا حدودی قرنطینه وجود دارد. شما در خانه هستی. تقریباً هرکدام از شما که این را می خوانید ، در خانه خواهید بود و برای مدت طولانی و طولانی در خانه خواهید بود. سیگنال های اجتماعی ، نشانه های اجتماعی و روال اجتماعی که خدمات حرفه ای را مانند یک دست دادن مشخص می کند ، مانند شبکه سازی ، مانند سفر ، مانند اینکه می توانید مشتری را ببینید و به خانه بیایید و خانواده خود را آلوده نکنید ، قادر به ملاقات با مردم باشید ، همه از بین رفته است .

بنابراین بسیاری از مشاوران تجارت فقط فکر می کنند که من خودم می خواهم مشاوره مستقل انجام دهم. نه نیستی. و شما باید آن را بپذیرید. شما باید بپذیرید که اکنون مدل تجاری متفاوتی مورد نیاز است.

قبلاً حقوق کامل داشتید ، با مشتریانی حضور فیزیکی داشتید که به موجب آن با مشتری ملاقات می کردید ، به صورت ساعتی به مشتری حساب می دهید و از کارفرمای خود حقوق می گیرید. اما وقتی نمی توانید در یک شرکت بزرگ کار کنید زیرا هیچ کس استخدام نمی کند چگونه می توانید درآمد کسب کنید؟

بنابراین نتیجه خالص این است که شما دوباره درخواست می شوید یا یک کاهش چشمگیر حقوق را مشاهده می کنید ، یا نوعی درد مالی را احساس می کنید. استخدام اندک و تقریباً فرصتی برای مصاحبه ندارید. شما در خانه گیر کرده اید. هزینه ها بالا می رود و درآمد شما کاهش می یابد. شما به معنای واقعی کلمه فقط یک ارتباط با جهان دارید. اینترنت. بنابراین بهتر است قبض برق خود را پرداخت کرده و قبض اینترنت خود را پرداخت کنید.

 

https://is.gd/JWWIlF

https://v.gd/Qzboxz

http://lnki.nl/9nUhK

shorturl.at/lotV6

https://bit.ly/3f07Ndj

 

Mostafa Saghaee

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋