mona darvishpoor

 ۱ نفر را دنبال می کند

آشنایی با پرسپت و نحوه کار

 

معنای لغوی پرسپت

شاید برای شما عزیزان لغت "پِرسِپت" معنای گُنگی داشته باشد. پرسپت در لاتین به معنای "مفهوم و ادراک" است. حس ادراک و فهم، مهم‌ترین داشته‌ی انسان است که می‌تواند در طول حیات از آن بهره بسیاری ببرد. شاید مهم ترین دلیل انتخاب این نام توسط ما تاکید بر همین ارزش والای انسانی باشد.

 

 

 

 

چگونه شروع شد  

داستان پرسپت از برطرف کردن یک نیاز در جامعه کاربران ایرانی آغاز شد. نیاز به وجود یک پلتفرم جامع در بستر وب برای انتشار محتوا که برای تمام حوزه‌های مناسب باشد. پرسپت فعالیت خود را از سال 97 با برنامه‌ریزی و سیستم سازی جهت ایجاد این بستر آغاز کرد. رفته رفته با گذشت زمان ایده‌های جدید ما را بر آن داشت تا پلتفرم هرچه کامل‌تر در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. نهایتا پرسپت در سال 98 آماده ارائه خدمت به کاربران ایرانی شد.

 

Image for post

نحوه کار پرسپت

تعامل کاربران با پرسپت در قالب نویسنده و خواننده انجام می‌گیرد. در ابتدای ثبت نام کاربر به عنوان خواننده شناخته می‌شود و با انتشار اولین مقاله به نویسنده تغییر می‌کند که این کاملا بستگی به میل و علاقه کاربران در نوع تعامل خود با پرسپت دارد. 

اگر شما می‌دانید محتوایی دارید که می‌تواند برای کسی مفید باشد حتما آن را در پرسپت انتشار دهید و به عنوان یک نویسنده فعالیت خود را آغاز کنید. برای آشنایی بیشتر با امکانات سایت به این صفحه بروید. 

در پرسپت نویسنده‌ها در موضوعات مختلف مطالب مفیدی ارائه می‌دهند که شما می‌توانید آنها را دنبال کنید و از مطالب ایشان استفاده نمایید. اگر مقالات نویسنده در حالت رایگان قابل مشاهده نبود می‌توانید از این صفحه نسبت به خرید اکانت اقدام نمایید با این کار علاوه بر عدم نمایش تبلیغات سیستمی برای شما، از نویسنده مورد نظر به صورت مستقیم حمایت خواهید کرد. این حمایت با توزیع مستقیم حق اشتراک‌های خریداری شده بین نویسندگان صورت می‌گیرد. امیدواریم با این اقدام گامی موثر در راستای حمایت از جامعه نویسندگان و ارتقاء فرهنگ مطالعه در کشور برداریم. 

 

Image for post

کسب درآمد از پرسپت

در پرسپت بنویسید و مطابق با کیفیت و میزان فعالیت خود رشد کنید. مخاطب جذب کنید تا اجازه کسب درآمد به شما داده شود. در صورت کسب مجوز درآمد در پرسپت، مقالات می‌توانید مقالات غیررایگان منتشر کنید و از میزان مطالعه کاربران ویژه کسب درآمد کنید. 

Image for post

محتوای خود را بنویسید و آن را در شبکه های اجتماعی مختلف انتشار دهید تا دیگران نیز از محتواهای شما استفاده کنند. این کار موجب رشد سریعتر امتیاز و به تبع آن درآمد شما خواهد شد.

از خواندن و نوشتن لذت ببرید

همین حالا ثبت نام کنید

mona darvishpoor

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋