marjan.najram.80

marjan.najram.80

خیس شدن تلفن همراه

 

تلفن شما با بزرگتر شدن کندتر کار می کند. قیمت پاوربانک در اصفهان آنها می توانند بسیار راحت باشند و افراد زیادی با آنها همراه هستند. این مقاله نکاتی دارد که به شما در درک تلفن های همراه کمک می کند. مواقعی وجود دارد که باید انتخاب کنید. قیمت پاوربانک برای گوشی اگر بتوانید این کارها را هر چند وقت یکبار انجام دهید، این می تواند عملکرد گوشی شما را افزایش دهد که به خوبی کار می کند. هنگامی که مجبورید برای خود یک گوشی جدید تهیه کنید، زمانی را به مقایسه تلفن های موجود در فروشگاه های فیزیکی واقعی اختصاص دهید. برای مشاهده مدل های مختلف و آزمایش آنها وقت بگذارید. این بهترین گزینه برای بازگشت به خانه با تلفنی است که مطمئناً عاشق استفاده از آن هستید. تلفن همراه خود را در معرض خیس شدن قرار ندهید. بسیار رایج است که تلفن های همراه در اثر خیس شدن در آن افتاده و خراب می شوند. آن را از هر منبع آب دور نگه دارید. حوادث در طول زمان اتفاق می افتد.

تماشای ویدئو

این کار انجام به روز رسانی سیستم عامل شما را به طور فزاینده ای دشوار می کند. قیمت پاوربانک برای لپ تاپ برنامه تلفن شما احتمالاً هر ماه با یک داده ارائه می شود. ویدیو کمی طول می کشد و ممکن است به سرعت به پایان برسید. اگر به طور معمول از محدودیت های خود فراتر می روید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که برنامه بهتری برای خود داشته باشید. برای به روز رسانی جدیدترین گوشی عجله نکنید. معمولاً همیشه ارزش زحمت کشیدن را ندارد. به بررسی های تلفن همراه نگاه کنید تا به شما در تصمیم گیری کمک کند.

به روز رسانی تلفن همراه از مباحث جدید دریغ نکنید

دریغ نکنید که برندهای دیگر را امتحان کنید، حتی اگر در گذشته همیشه از یک برند خاص استفاده کرده اید. ممکن است به یک رابط صفحه نمایش خاص عادت کرده باشید، اما باید ذهنی باز داشته باشید. نگاهی به انواع تلفن‌های موجود در بازار می‌تواند باعث شود که عملکرد بیشتری از تلفن‌های همراه داشته باشید. از افرادی که می شناسید نظر خود را در مورد تلفن های همراه خود بپرسید. آنها می توانند به شما در انتخاب گوشی مناسب کمک کنند. سعی کنید قبل از شارژ مجدد تلفن همراهتان به طور کامل از بین نرود. این باتری ها باید مرتباً شارژ شوند. اگر اجازه دهید قبل از شارژ کردن باتری ها دائماً کم شوند، شارژ آن ها برای مدت طولانی نگه نمی دارند. سعی کنید باتری گوشی خود را زود شارژ کنید.

فیبر کربن بدنه تلفن همراه

اگر یکی از جدیدترین گوشی‌ها را دارید، قاب لازم نیست. بسیاری از طراحان گوشی های هوشمند هنگام ساخت گوشی ها از کولار یا فیبر کربن در بدنه گوشی ها استفاده می کنند. یک کیس از شیشه محافظت می کند، اما می تواند دست و پا گیر هم باشد. به آنچه در بیرون وجود دارد فکر کنید و بر اساس آنچه دارید تصمیم بگیرید. به یاد داشته باشید که دوربین های تلفن های همراه زوم اپتیکال ندارند. برای دریافت نمای نزدیک نزدیک‌تر شوید. می‌توانید لنزهای مخصوص گوشی‌های هوشمند را که برای استفاده با تلفن همراه ساخته شده‌اند، تهیه کنید. از گوشی خود کاملا مطمئن شوید. تعویض یا تعمیر آنها ممکن است پرهزینه باشد. برای جلوگیری از خط و خش یک محافظ صفحه نمایش مناسب بخرید. همچنین ممکن است یک قاب سخت برای آن تهیه کنید تا در صورت افتادن گوشی خود بتوانید آن را ایمن نگه دارید.

قاب محکم تلفن همراه

مطمئن شوید که گوشی شما دارای یک قاب محکم است. کنار گذاشتن بسیاری از تلفن های رده بالا می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. شما می توانید به دنبال قاب های بسیار قوی از یک کیس Otterbox باشید. با نحوه استفاده از تقویم در عملکرد تقویم گوشی خود آشنا شوید. با استفاده از آن می توانید کل روز خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید تلفن را طوری تنظیم کنید که هشداری برای رویدادهای آینده به شما ارائه دهد. بسیاری از مردم از این روش فوق العاده برای ثابت نگه داشتن برنامه های خود و در عین حال صرفه جویی در زمان و کاغذ استفاده می کنند. گوشی های جدید واقعا نیازی به محافظ صفحه نمایش ندارند. اکثر مدل های جدید در حال حاضر دارای محافظ داخلی برای جلوگیری از لک و لک هستند. افزودن محافظ صفحه دیگری که مجزا است ممکن است خواندن صفحه نمایش شما را سخت کند. آنها همچنین ممکن است حباب های هوا یا خراش های خود را بگیرند.

ارسال پیامک

اگر به ندرت پیامک ارسال می کنید، طرح پیامک تلفن خود را فورا حذف کنید.  پاوربانک برنامه‌های ارسال پیامک وقتی در نظر بگیرید که چقدر از داده‌های واقعی استفاده می‌کنند گران هستند. چندین برنامه موجود است که به شما امکان ارسال پیامک را می دهد. فقط یک گوشی با گزینه های مورد نیاز خود بخرید. بسیاری از تلفن های همراه دارای عملکردهای زیادی هستند که مردم از آنها استفاده نمی کنند. تا جایی که می توانید پیامک ارسال کنید. اگر پیام کوتاه است، فقط به آنها پیامک ارسال کنید. هنگام استفاده از تلفن همراه برای تماس، تشعشعات بیشتری از آن خارج می شود. این امر ارسال پیامک را برای شما راحت تر و ایمن تر می کند.

خنک شدن تلفن همراه

سلول خود را زیر نور خورشید یا هر جایی که ممکن است داغ شود رها نکنید.  پاوربانک مطمئن شوید که گوشی شما خنک و ایمن است. در مورد خرید وسایل اضافی که هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد صحبت نکنید. مراقب عکس‌هایی که می‌گیرید باشید یا به دیگران اجازه بگیرید. شما هیچ اطلاعات غیرقانونی یا نامناسبی روی گوشی خود نمی خواهید. اگر فرد زیر سن قانونی باشد، غیرقانونی نیز هست، جرم است. ممکن است پرداخت نقدی تلفن همراهتان به جای طرح پرداخت هزینه کمتری داشته باشد. این می تواند تا حد زیادی صورتحساب ماهانه شما را ارزان تر کاهش دهد. شما تحت قرارداد نیستید و در صورت تمایل می توانید به شرکت مخابراتی دیگری تغییر مکان دهید.

عمر باتری تلفن همراه

زمانی که با تلفن کار می کنید عمر باتری شما  پاوربانک کاهش می یابد. اگر باتری شما رو به اتمام است، سعی کنید به سرعت از مکالمه خارج شوید. اگر این کار را انجام ندهید، خطر از کار افتادن گوشی خود را دارید.در زمان نامناسب بخوانید. هر برنامه‌ای را که استفاده نمی‌کنید ببندید. بسیاری از اوقات آنها باز می مانند مگر اینکه به صورت دستی خاموش شوند. بسیاری از برنامه های کاربردی که در یک زمان باز می شوند می توانند سرعت تلفن همراه شما را بسیار کندتر کنند. با استفاده هوشمندانه از برنامه ها، از هزینه های بیش از حد در طرح تلفن همراه خود جلوگیری کنید. ممکن است طرح شما همچنان محدودیت هایی برای متون یا دقایق شما داشته باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین می توانید در تماس ویدیویی شرکت کنید.

امروزه می توان از تلفن های همراه برای کارهای زیادی استفاده کرد. احتمالاً حتی بیشتر از چیزی که شما از آن آگاه هستید توانایی دارد. اطلاعات موجود در اینجا را بردارید و هر زمان که با تلفن خود کار می کنید از آن استفاده کنید. این عاقلانه است زیرا تلفن های همراه فناوری گران قیمت در بسته های کوچک هستند.

منبع

https://esfahantel.com/product-category/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9/

marjan.najram.80
marjan.najram.80

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋