marjan.najram.80

marjan.najram.80

در جست و جوی تبلیغ مناسب

 

یاد بگیرید که در جستجوی معاملات املاک تجاری خوب، سازگار باشید. اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بلوار مطهری کرج دقیقاً اینطور نیست. اگر برای یادگیری در مورد فرآیند و روش مناسب برای برنامه ریزی صحیح سرمایه گذاری املاک و مستغلات خود وقت بگذارید، متوجه خواهید شد که سود زیادی در این بازار وجود دارد. هنگام خرید ملکی که قصد اجاره آن را دارید، آن را نزدیک خانه نگه دارید. شما نمی خواهید بیشتر از آن چیزی که یک رفت و آمد معقول در نظر میگیرید رانندگی کنید. با یک ملک اجاره ای، همیشه این امکان وجود دارد که در نیمه های شب برای مقابله با شرایط اضطراری ملک از خانه خارج شوید.

کنترل کمپین تبلیغات از راه دور

اگر کارگزار شما همه ارتباطات و دانش را دارد، مطمئن شوید که یکی را پیدا می کنید که همچنان به شما اجازه می دهد کنترل داشته باشید. مجری تبلیغات محیطی بلوار مطهری کرج مهم است که بانکی را پیدا کنید که مایل به همکاری با شما در هنگام خرید املاک تجاری باشد. موسسات مالی به املاک تجاری به گونه ای متفاوت از املاک مسکونی نگاه می کنند و ارزش گذاری می کنند. انتظار داشته باشید که پیش پرداخت بالاتری نیز داشته باشید، حدود 30 درصد و گاهی حتی بیشتر. اکثر مجتمع‌های آپارتمانی شما را به عنوان مستاجر مجبور می‌کنند تا هزینه آبی را که هر ماه استفاده می‌کنید بپردازید. با این حال، در نهایت این شما هستید که قرار است با ملک سروکار داشته باشید، پس باید بیشترین کنترل را بر اوضاع داشته باشید. از آژانس های تبلیغاتی چه انتظاراتی باید داشت برخی مکان‌ها تا آنجا پیش می‌روند که میزان آبی که کل ساختمان شما در یک ماه مصرف کرده است را می‌گیرند و آن را بین تعداد واحدهایی که از آن استفاده می‌کنند تقسیم می‌کنند. اگر از آب کمتری نسبت به بقیه استفاده کنید، می توانید هزینه مصرف آب دیگران را بپردازید. قبل از امضای قرارداد اجاره مطمئن شوید که از این قوانین مصرف آب اطلاع دارید.هنگام خرید املاک تجاری، استفاده از دلال املاک باعث صرفه جویی زیادی در هزینه و زمان شما می شود. کارگزار بخش خوبی از کار را برای شما انجام می دهد و می تواند معامله بهتری را برای شما انجام دهد زیرا آنها اطلاعات بهتری در مورد بازار و اطلاعات بیشتری در مورد آن دارند.

خرید املاک تجاری

هنگام بررسی خرید املاک تجاری، انجمن های محلی مانند انجمن های صاحبخانه و انجمن های صاحبان مشاغل را در منطقه خود بیابید و از آنها بازدید کنید. ممکن است بتوانید بدون پرداخت هزینه عضویت در چند جلسه شرکت کنید (به استثنای هزینه یک وعده غذایی). به این ترتیب می توانید شبکه ای از افرادی را راه اندازی کنید که قبلاً کارهایی را که می خواهید انجام دهید، انجام می دهند. کارت ویزیت خود را فراموش نکنید و از دیگران درخواست کارت کنید!

تبلیغات در املاک تجاری

هنگام در نظر گرفتن سرمایه گذاری در املاک تجاری، به طور خودکار فرض نکنید که تنها گزینه موجود بلوک های آپارتمانی است. خارج از منطقه راحتی خود فکر کنید و ساختمان های اداری، زمین های صنعتی یا انبارها را بررسی کنید. هر خریدی که به شما در دستیابی به اهداف پولی تان کمک می کند، همان چیزی است که باید انتخاب شود، نه فقط خریدی که شما را از نظر احساسی راحت تر می کند.

موقعیت های تبلیغات کمپین شما

هنگام سرمایه گذاری در املاک تجاری، یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر گرفته شود، موقعیت ملک است. موقعیت مکانی به تعیین ارزش ملک کمک می کند. رشد و تغییرات مناطق اطراف را مشاهده کنید تا ببینید در سال های آینده چگونه بر ملک تأثیر می گذارد. اگر اولین معامله خود را انجام نداده اید، ناامید نشوید. زمان چیزی است که شما می توانید انتظار داشته باشید مقدار زیادی از آن را صرف سرمایه گذاری در املاک تجاری کنید. خرید خانه آسان است، اما با سرمایه گذاری در املاک تجاری، منحنی یادگیری کاملاً وجود دارد. تسلیم نشو و به یاد داشته باشید، با گذشت زمان سریعتر می شود.

کازرگزار های تبلیغاتی

وقتی به دنبال دلال املاک می گردید، باید به دنبال توانایی های خاصی باشید. شما به یک کارگزار نیاز دارید که می داند چگونه مذاکره کند و در یک موقعیت ثابت بماند. شما باید بتوانید به کارگزار خود اعتماد کنید و مطمئن باشید که او بهترین نفع شما را در ذهن دارد.

تبلیغات زیر نظر خودتان

اگر می‌خواهید برای امرار معاش خانه‌های خود را تغییر دهید، باید مطمئن  تبلیغات شوید که خودتان تبلیغ می‌کنید. یک وب سایت داشته باشید، کارت ویزیت بگیرید، در روزنامه ها برای خانه ها آگهی بگذارید، و غیره. اگر می خواهید پول در بیاورید، باید با این کار به عنوان یک تجارت رفتار کنید، در غیر این صورت نمی توانید انتظار نتایج تجاری را داشته باشید.

تبلیغات از طریق وب سایت

هنگامی که شروع به تبلیغ املاک خود از طریق یک وب سایت  تبلیغات می کنید، باید درک کنید که زمان بسیار کمی برای جلب توجه بازدیدکنندگان دارید. اگر محتوای شما متمرکز نباشد، بلافاصله هزاران خریدار بالقوه را از دست خواهید داد. اگر می خواهید مشتری جذب کنید، مطمئن شوید که سایت شما متمرکز است.

خرید و فروش املاک تجاری

هنگام فروش املاک تجاری خود باید وقت بگذارید و پتانسیل درآمد آن را به درستی تبلیغ کنید. هنگامی که یک خریدار بالقوه خرید یک ملک تجاری را در نظر می گیرد، مهمترین عامل در تصمیم گیری آنها پتانسیل درآمد ملک است. اگر در مورد پتانسیل ها صادق باشید، باید بتوانید ملک را به سرعت بفروشید.

تبلیغات محلی و غیر محلی

اطمینان حاصل کنید که تبلیغات املاک تجاری شما به مخاطبان محلی و غیر محلی برسد. بسیاری از مردم فکر می کنند که سرمایه گذارانی که در شهر خود زندگی نمی کنند هیچ علاقه ای به ملک خود  تبلیغات نخواهند داشت، اما این واقعیت ندارد. بسیاری از سرمایه گذاران خصوصی علاقه مند به املاک ارزان یا مقرون به صرفه در مناطق دیگر کشور یا جهان هستند.

بازار تبلیغات

با استفاده از اطلاعاتی که از این مقاله آموخته اید، باید متوجه شوید که شروع به کار در بازار املاک و مستغلات آنقدرها هم که در ابتدا به نظر می رسد دشوار نیست. شما همچنین متوجه خواهید شد که برخی از فرصت های عالی وجود دارد، اگر فقط بدانید که چگونه آنها را پیدا کنید.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%b7%d9%87%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

 

منبع

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

marjan.najram.80
marjan.najram.80

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋