Mohammad Hedayati

توسط ۱ نفر دنبال می شود

کدهای تخفیف دیجی کالا را از کجا تهیه کنیم؟

تخفیف بطور عام به معنای توافق دوسویه بین خریدار و فروشنده بر سر کاهش بخشی از مبلغ اصلی کالا یا خدماتی است که مشتری دریافت می‌کند که مفهوم آن از قدیم در کسب و کارهای سنتی وجود داشته است و در تجارت‌های الکترونیک عصر جدید نیز مدتی است که بصورت کد تخفیف نمود پیدا کرده است.

 

Post image

کد تخفیف دیجی کالا

این که در طول تاریخ، چه در بین نمونه‌های خارجی و چه در بین کسب و کارهای بومی، تا چه حد تخفیف‌ها واقعی هستند جای بحث دارد ؛ اما از لحاظ روانی، نفسِ گرفتن تخفیف برای مشتری همواره با حس رضایت همراه است.

خرید کالا یا دریافت خدمات با قیمتی بهتر از آنچه بطور معمول ارائه می شود حسی خوشایند مشابه با یک سرمایه‌گذاری زودبازده را به مشتری می‌دهد که در نوع خود جذاب و ترغیب‌کننده است و اساسا به همین سبب تخفیف و کارکرد آن از قدیم الایام تا به امروز از کاربردی‌ترین شگردهای جذب مشتری و کسب رضایت آن بوده و هست.

برای دریافت کد تخفیف دیجی کالا از تخفیفان اینجا را کلیک کنید

کد تخفیف دیجی کالا اکثرا علی رغم اینکه از تخفیف گرفتن لذت می برند اما درخواست برای تخفیف را کاری نه چندان مناسب می دانند. جالب اینجا است که حتی ثروتمندترین افراد نیز از گرفتن تخفیف استقبال می کنند؛ بسیاری از افراد ثروتمند بخشی از سرمایه و پس انداز خود را مدیون همین تخفیف گرفتن‌ها هستند. دیجی کالا نیز که از اولین پلتفورم های خرید آنلاین در ایران است تلاش کرده است در سال های اخیر با دادن پیشنهادات بی شمار در قالب کد تخفیف، این فرهنگ را در میان مردم بعنوان عاملی ترغیب کننده برای خرید جای بیندازد.

انواع کدها تخفیف در سایت دیجی کالا همانطورکه پیش تر گفته شد، کد تخفیف در سایت دیجی کالا انواع و اقسام گوناگونی دارد. کد تخفیف برای خرید از دسته کالا‌های مشخص، کد تخفیف برای خرید اول، کد تخفیف برای خرید از سوپرمارکت، انواع کد تخفیف برای مناسب‌های گوناگون مثل عید نوروز، عید قربان، شب یلدا و حتی کدهای تخفیف برای ارسال رایگان سفارشات بخشی از انواع گوناگون کدهای تخفیف سایت دیجی کالا است.

چگونه کدهای تخفیف سایت دیجی کالا را بدست بیاوریم؟

این روزها سایت‌های بسیاری برای عرضه کدهای تخفیف وجود دارد. با مراجعه به هر یک از این سایت‌ها می توانید کد تخفیف اکثر سایت‌های دیگر مانند دیجی کالا را براحتی پیدا کنید. در اینجا به یک پدیده جالب تر برمی‌خوریم؛ سایت تخفیفان یکی از سایت هایی است که کدهای تخفیف دیگر سایت‌های معتبر ایرانی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. با مراجعه به بخش کدهای تخفیف سایت تخفیفان می توانید انواع کدهای تخفیف سایت دیجی کالا تخفیفان را پیدا کنید. 

منبع: سایت ردیت

Mohammad Hedayati

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋